Jozef Banáš - Sezóna potkanov
Jozef Banáš - Sezóna potkanov

Jozef Banáš - Sezóna potkanov

Kód tovaru: 9788055127101
Kniha o politike, politickom dianí, aktéroch v politike, vtipných komentároch a fotografiách od známeho autora Jozef Banáš.
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt
Kniha Sezóna potkanov je o politike, politickom dianí, aktéroch v politike, vtipných komentároch a fotografiách od známeho autora Jozef Banáš. Podľa autorových slov, najväčším problémom pre vydanie knihy bolo nájsť vhodnú osobu na obálku. Nikto z oslovených politikov sa na to nechcel podujať. Nie je sa ani prečo čudovať.

Jozef Banáš

sa stal neprehliadnuteľnou súčasťou slovenskej literatúry. Azda aj preto, lebo každou svojou knihou zatína do živého. Skrátka – neserie sa. Tento román je dosiaľ najodvážnejším potvrdením tohto banášovského pravidla. Keď som o Zóne nadšenia napísal, že nenechá nikoho ľahostajným, pri Sezóne potkanov mám pocit, že po jej prečítaní bude zopár ľudí ťažko spávať. Možno aj sám autor... Osudy hlavných hrdinov sa mi zdajú až podozrivo podobné s príbehmi niektorých verejne známych osôb. V čase, keď má kamarátstvo či priateľstvo oveľa väčšiu váhu a nevyčísliteľnú hodnotu než kedykoľvek predtým, prichádza Jozef Banáš so strhujúcim príbehom o tejto jedinečnej medziľudskej veličine, s rozprávaním o romanticko-trpkom detstve a strate ilúzií a ideálov v dospelosti, o tvrdom zákulisí vlastného života, keď mnohí prežívali vďaka ,,šme“ – a ustavičnú pretvárku stále považujú za niečo normálne. Napokon, hlavný hrdina je predsa herec...

(Juraj Soviar, básnik a textár)

Kniha s podobnou témou v našej ponuke: Marek Vagovič - Vlastnou hlavou.

Detaily o knihe:

Počet strán: 295
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 147 x 205 mm
Hmotnosť: 540 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055127101
Rok vydania: 2011
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.