Kategórie

Vyberte autora

Michael Connelly - Strašiak
Michael Connelly - Strašiak

Michael Connelly - Strašiak

Kód tovaru: 9788080858841
Novinár Jack McEvoy tentoraz čelí novému sériovému vrahovi. Strašiak od autora Michael Connelly.
Bežná cena12,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,95 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Novinár Jack McEvoy sa po dvanástich rokoch opäť stretáva s vraždiacim monštrom. Predtým musel čeliť brutálnemu sériovému vrahovi s prezývkou Básnik, ktorý pripravil o život aj jeho brata. Zanechalo mu to hlboké jazvy na duši, no zároveň aj zaujímavý príbeh človeka, ktorý prežil osudové stretnutie a môže o tom rozprávať.

Dnes je však z neho človek minulosti a stáva sa obeťou rozpočtových obmedzení - dostáva výpoveď z Los Angeles Times.

Zlosť a vzdor ho nútia odísť vo veľkom štýle a využiť posledné dni v novinách na to, aby napísal najlepší článok svojho života. Jeho šanca prichádza v podobe Alonza Winslowa - šestnásťročného dílera drog, ktorý je vo väzení po tom, ako sa priznal k vražde jednej zo svojich zákazníčok. Jediný problém je v tom, že pri podrobnejšom skúmaní toho takzvaného priznania Jack zistí, že všetko zrejme bude inak a niekde sa slobodne pohybuje nebezpečný, pedantný a veľmi opatrný vrah.

Maniak, ktorý si vďaka inteligencii a šikovnosti mohol vychutnávať svoje temné pôžitky celé roky. Zabijak, ktorého perverzným potešením je ničiť svojich nepriateľov. Táto beštia v ľudskej koži vie, že Jack sa blíži.

Ďalšie knihy od autora Michael Connelly nájdete v ponuke detektívok, ktoré ponúka naše oravské online kníhkupectvo Aura.

Detaily o knihe:

Originálny názov: The Scarecrow
Počet strán: 400
Rozmer: 130x210x35 mm
Hmotnosť: 436 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788080858841
Rok vydania: 2010
Vydavateľstvo: Slovart
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.