Dominik Dán - Kožené srdce
Dominik Dán - Kožené srdce

Dominik Dán - Kožené srdce

Kód tovaru: 9788055606934
Slovenské TOP detektívne príbehy - Dominik Dán - Kožené srdce.
14,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,95 €
Doba dodania: 3 - 10 pracovných dní
Opýtajte sa na tento produkt

Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimiPríbeh knihy Dominik Dán - Kožené srdce:


Detektív Oto Hanzel sa so stratou dvoch najmilovanejších ľudí sa ťažko vyrovnával. Pochoval manželku a syn sa mu pred piatimi rokmi bez stopy stratil.

No Krauz s kolegami z kancelárie stoštyridsaťjeden na oddelení vrážd mu zachránili život a všetko nasvedčovalo tomu, že Oto už bude v poriadku.

Lenže ako to už v živote býva, zdanie občas klame.

Hanzelov syn sa nečakane vrátil domov a namiesto radosti prišli však problémy. Za pásom mal revolver a nehovorí pravdu o tom, kde vlastne celý ten čas bol.

Krauz a Chosé otcovi sľúbia, že mladého Ota postrážia a pomôžu mu. Vôbec netušia, do čoho sa kolegov syn zase zaplietol.

Burger s Hanzelom majú plné ruky práce s vraždou vysokopostaveného štátneho úradníka a vyšetrujú tak obetavo, že obaja skončia v nemocnici vo veľmi vážnom stave. Ani Krauz a Chosé nemajú pri sledovaní mladého Ota veľa šťastia a musia hľadieť do očí smrti, ktorá je jednou z najbolestivejších.

Skutočnosť, že pritom rozpletú rodinné tajomstvo staré vyše polstoročia ich vôbec neteší. Všetci sa nakoniec stretnú v jednej nemocnici, ale či aj všetci prežijú, nevedia ani lekári.


Limitovaná edícia od autora Dominik DánAudioknihy od autora Dominik DánDominik Dán a jeho tvorba:


Dominik Dán je pseudonym autora, ktorý už má na konte viac ako 20 úspešných detektívok. Knihy sú zaradené do rôznych časových období, od osemdesiatych rokov minulého storočia, po súčasnosť, v ktorých a detektívi z oddelenia vrážd riešia známe aj menej známe prípady, ktoré otriasli našim štátom.

Najnovšia kniha od autora Dominik Dán - Dáma kontra strelec

Detaily o knihe:

Počet strán: 310
Rozmer: 140 x 225 x 30 mm
Hmotnosť: 378 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055606934
Rok vydania: 2012
Vydavateľstvo: Slovart
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.