Dominik Dán - Smrť na druhom brehu_product
Dominik Dán - Smrť na druhom brehu

Dominik Dán - Smrť na druhom brehu

Kód tovaru: 9788055625935
Slovenské TOP krimi od autora Dominik Dán - Smrť na druhom brehu.
14,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,95 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimiPríbeh knihy Dominik Dán - Smrť na druhom brehu:


Príbeh knihy Smrť na druhom brehu sa odohráva začiatkom deväťdesiatych rokov. Tie boli hektickým obdobím nielen na oddelení vrážd, ale v celej spoločnosti.

Čo sa dialo v Našom Meste automaticky registrovali aj detektívi, a nielen registrovali, aj riešili, vyšetrovali a vypočúvali. Richard Krauz je už samostatne pracujúci detektív a so svojim parťákom Jozefom Fischerom zvaným Chosé riešia jeden prípad za druhým.

Tento sa stal na jar 1994 ‒ na brehu rieky Morava na úrovni 4. kilometrovníka našli dvaja výrastkovia polozahrabanú, polorozpadnutú mŕtvolu muža. Nič zvláštne, pokojne mohla skončiť v krematóriu a na štátne trovy jej mohli podkúriť - to by ale nesmela mať uprostred čela pravidelný kruhový otvor s priemerom 9 mm. Stačil jeden pohľad a dvojici detektívov bolo hneď jasné, že ho nespôsobil vrták, ale olovo odliate do tvaru guľky. No z akej pištole bola vystrelená a čia ruka ju v tom momente držala, sa dozvedia až po dlhom vyšetrovaní.

Chlapci z vraždárskej partie sa riadne zapotia. Nevedia nič o vrahovi, ani o obeti. Mŕtvy chlap nikomu nechýba. Nevedia ani to, že kruhový otvor uprostred čela sa onedlho stane symbolom vybavovania si účtov v podsvetí, ktoré sa práve začína formovať.


Limitovaná edícia od autora Dominik DánAudioknihy od autora Dominik Dán


Audiokniha Smrť na druhom brehu, ktorú načítal Marián Geišberg.

Dominik Dán a jeho tvorba:


Dominik Dán je pseudonym autora, ktorý už má na konte viac ako 20 úspešných detektívok. Knihy sú zaradené do rôznych časových období, od osemdesiatych rokov minulého storočia, po súčasnosť, v ktorých a detektívi z oddelenia vrážd riešia známe aj menej známe prípady, ktoré otriasli našim štátom.

Najnovšia kniha od autora Dominik Dán - Dáma kontra strelec

Detaily o knihe:

Počet strán: 288
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 130 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055625935
Predbežný dátum vydania: 15.12.2016
Vydavateľstvo: Slovart

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.