Kategórie

Vyberte autora

Dominik Dán - Studňa_product
Dominik Dán - Studňa

Dominik Dán - Studňa

Kód tovaru: 9788055601366
Detektívka zo slovenskej TOP krimi tvorby Studňa od autora Dominik Dán.
14,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,95 €
Doba dodania: 3 - 10 pracovných dní
Opýtajte sa na tento produkt

Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimiPríbeh knihy Dominik Dán - Studňa:


Tajomstvo vraždy, ktoré raz odhalil jeden múdry človek, ale nebol to policajt a z toho tajomstva sa razom stalo najstaršie kriminalistické pravidlo. Je jednoduché: vraždí sa kvôli ženám alebo pre peniaze.

Krauz a Fischer odrobili na oddelení vrážd pekných pár rokov a mohli iba prikývnuť, lebo prax staré kriminalistické pravidlá poväčšinou potvrdzovala.

Aj na jar roku 2003, keď našli zohavené telá mileneckej dvojice, vedeli už od začiatku, že motív dvojnásobnej vraždy bude buď v peňaženke mladého podnikateľa, alebo v nohavičkách jeho milenky.

Aby sa dostali ďalej, museli rozplietať klbko udalostí spred roka, ale to im neprekážalo, lebo rozpletať klbká bola ich každodenná rutinná práca, len im nešlo do hlavy, čo za sviňu v ľudskej koži dokáže inému človeku prestreliť hlavu a potom aj telo. Nebol to pekný pohľad, keď ich našli, a smradu sa vyvalilo toľko, že aj požiarnici v maskách sa dusili a súdny lekár, uznávaný svetaskúsený rutinér, si po naozaj dlhej dobe úprimne vzdychol: ježišukriste.

Ale inak to bol veľmi pekný a milý príbeh.


Limitovaná edícia od autora Dominik DánAudioknihy od autora Dominik DánDominik Dán a jeho tvorba:


Dominik Dán je pseudonym autora, ktorý už má na konte viac ako 20 úspešných detektívok. Knihy sú zaradené do rôznych časových období, od osemdesiatych rokov minulého storočia, po súčasnosť, v ktorých a detektívi z oddelenia vrážd riešia známe aj menej známe prípady, ktoré otriasli našim štátom.

Najnovšia kniha od autora Dominik Dán - Dáma kontra strelec

Detaily o knihe:

Počet strán: 327
Rozmer: 136 x 216 mm
Hmotnosť: 390 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055601366
Rok vydania: 2010
Vydavateľstvo: Slovart
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.