Dominik Dán - Nevieš dňa, nevieš hodiny
Dominik Dán - Nevieš dňa, nevieš hodiny

Dominik Dán - Nevieš dňa, nevieš hodiny

Kód tovaru: 9788055643588
Magická noc deliaca dve tisícročia prinesie oddeleniu vrážd viac prekvapení - bohužiaľ, prekvapenia na oddelení vrážd väčšinou stoja niekoho nevinného život.
14,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,95 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimiPríbeh knihy Dominik Dán - Nevieš dňa, nevieš hodiny:


V Biblii nájdeme poučný odkaz, že človek ani netuší, kedy sa priblíži jeho koniec. Ak je však niekto nepoučiteľný a postaví sa osudu, sú z toho len problémy. Detektív Richard Krauz je tu na to, aby osudové problémy riešil. Tak to bolo aj v pamätný deň na prelome tisícročí - na Silvestra 1999.

Dve hodiny pred polnocou ho zavolali na cintorín k náhrobnému kameňu postriekanému krvou.

Krv ale nebola jediná zvláštnosť na hrobe, záhadnejší bol čerstvo vytesaný dátum úmrtia - zajtrajší deň, prvý deň nového milénia.

Na prvý pohľad hlúpy žart, no detektíva Krauza prejde smiech v momente, keď mu z operačného strediska zahlásia, že majiteľ hrobu prvú hodinu po polnoci naozaj zomrel.

Osud sa s ním kruto zahral, nech plánoval svoju smrť akokoľvek precízne, niekto ho predbehol. Muža strelili do chrbta spôsobom vylučujúcim samovraždu.

Oddelenie vrážd má pred sebou ďalší hlavolam, no zďaleka nie jediný. Magická noc deliaca dve tisícročia im prinesie viac prekvapení, bohužiaľ, prekvapenia na oddelení vrážd väčšinou stoja niekoho nevinného život.


Limitovaná edícia od autora Dominik DánAudioknihy od autora Dominik DánDominik Dán a jeho tvorba:


Dominik Dán je pseudonym autora, ktorý už má na konte viac ako 20 úspešných detektívok. Knihy sú zaradené do rôznych časových období, od osemdesiatych rokov minulého storočia, po súčasnosť, v ktorých a detektívi z oddelenia vrážd riešia známe aj menej známe prípady, ktoré otriasli našim štátom.

Najnovšia kniha od autora Dominik Dán - Dáma kontra strelec

Detaily o knihe:

Počet strán: 328
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 135 x 220 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055643588
Rok vydania: December 2019
Vydavateľstvo: Slovart

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.