Kategórie

Vyberte autora

Dodka Danová - Kľúč od konfliktu
Dodka Danová - Kľúč od konfliktu

Dodka Danová - Kľúč od konfliktu

Kód tovaru: 9788097305307
"Je nemožné žiť bez konfliktov - je rozumné naučiť sa ich zvládať! " to je hlavná myšlienka knižky KĽÚČ OD KONFLIKTU
Bežná cena12,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,99 €
Doba dodania: 3-10 dní
Opýtajte sa na tento produkt
Zvládanie konfliktov nás v škole neučili, a pritom je to tak veľmi potrebné pre život. Dobrá správa je, že sa to dá doučiť - nech sa páči, táto knižka tomu rada poslúži.

Populárno - náučná kniha je písaná ľudskou rečou, človečinou a pomôže čitateľovi zvládať konflikty. Po jej prečítaní budete silnejší pre každodenný život. Knižka využíva symboliku zámok a kľúč - konflikt predstavuje zámok a riešenie predstavuje kľúč. Na otvorenie dverí potrebujem použiť správny kľúč - nie poznať do detailov každú súčiastku zámku. Aký kľúč použijeme je v našich rukách - zloženie zámku nie je v našich rukách.

Knižka obsahuje pár slov na úvod, pár slov o autorke, 9 kapitol, pár slov na záver aj použitú literatúru. Každá kapitola knižky začína peknou myšlienkou, pokračuje príbehom zo života, nasleduje jadro témy a na záver nemôžu chýbať tipy na domácu úlohu.

Je nemožné žiť bez konflktov - je rozumné naučiť sa ich zvládať. To je hlavná myšlienka knižky. Človek dneška zvláda vesmírne vzdialenosti - mal by dokázať zvládnuť aj malú vzdialenosť medzi ním a druhým človekom.

Tak čo - máte už svoj kľúč od konfliktu?

Detaily o knihe:

Počet strán: 224
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097305307
Vydavateľstvo: Dodka Danová

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.