Kategórie

Vyberte autora

Eckhart Tolle - Sila prítomného okamihu_product
Eckhart Tolle - Sila prítomného okamihu

Eckhart Tolle - Sila prítomného okamihu

Kód tovaru: 9788081091865
Kniha Sila prítomného okamihu už krátko po svojom vydaní dokázala, že je jednou z najvýznamnejších duchovne zameraných kníh súčasnosti. Zoznamuje nás s konkrétnymi krokmi a jasnými pravidlami, ktoré nám ukazujú, ako môžeme dosiahnuť „stav milosti, jednoduchosti a ľahkosti“.
Bežná cena6,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena6,50 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Kniha Sila prítomného okamihu od autora Eckhart Tolle už krátko po svojom vydaní dokázala, že je jednou z najvýznamnejších duchovne zameraných kníh súčasnosti.

Zoznamuje nás s konkrétnymi krokmi a jasnými pravidlami, ktoré nám ukazujú, ako môžeme dosiahnuť stav milosti, jednoduchosti a ľahkosti. Ten sa dostaví, keď umlčíme svoje myšlienky a uvidíme svet okolo nás v prítomnej chvíli.

Sila prítomného okamihu – základné teórie, meditácie a cvičenia predstavuje dôsledne vybranú sériu výňatkov z knihy Sila prítomného okamihu a ponúka tieto cvičenia a pravidlá priamo.

Čítajte túto knihu pomaly alebo ju len otvorte na ktorejkoľvek strane, rozjímajte o jej slovách a objavíte – možno ihneď a možno neskôr – niečo, čo vám doslova zmení život.

Nájdete v sebe silu a schopnosť zmeniť a pozdvihnúť celý svoj svet. Jediné, čo musíte urobiť, je plne prijať túto chvíľu. Vtedy budete prežívať každý okamih s ľahkosťou, zmierený so sebou samým.

Detaily o knihe:

Počet strán: 128
Rozmer: 133 x 195 x 10 mm
Hmotnosť: 130 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081091865
Rok vydania: 2011
Vydavateľstvo: Eastone Books

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.