Kategórie

Vyberte autora

Robert Kiyosaki - Bohatý otec, chudobný otec_product_product
Robert Kiyosaki - Bohatý otec, chudobný otec

Robert Kiyosaki - Bohatý otec, chudobný otec

Kód tovaru: 9788081640391
Musíme sa naučiť, ako peniaze zarábať a zariadiť, aby peniaze pracovali pre nás. Ponúkame vám ľahko pochopiteľné základy na dosiahnutie finančnej istoty. Prečítajte si ich a urobte prvý krok k naplneniu svojich cieľov.
Bežná cena9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,70 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt
Vyvracia mýtus, že vysoké príjmy z vás spravia boháča, spochybňuje predstavu o dome ako o majetkovej hodnote, ukazuje rodičom, prečo sa nemôžu spoliehať na to, že ich deti sa v škole naučia narábať s peniazmi, raz a navždy vysvetlí rozdiel medzi aktívom a pasívom, ukáže vám, čo učiť vaše deti, aby si v budúcnosti samy zabezpečili finančný úspech.

Naučte sa, ako peniaze zarábať a zariadiť, aby peniaze pracovali pre nás. Kniha ponúka ľahko pochopiteľné základy na dosiahnutie finančnej istoty. Prečítajte si ich a urobte prvý krok k naplneniu svojich cieľov.

Malá investícia do knihy sa mnohonásobne vráti, pretože je to "trieda sama osebe".

Ďalšie knihy od autora známeho svetového bestselleru Bohatý otec, chudobný otec Roberta Kiyosakiho v našej ponuke.

Detaily o knihe:

Počet strán: 240
Rozmer: 135 x 205 mm
Hmotnosť: 330 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081640391
Rok vydania: 2014
Vydavateľstvo: Motýľ
 
 

Recenzie

utorok, 20. september 2016
V každom prípade je to zaujímavá kniha a informácie v nej sú aj použiteľné, ale realizácia na Slovensku podľa tejto knihy podľa mňa nemožná. Veľmi dobrá ako základ finančnej gramotnosti, objasnenie základných pojmov a áno jasne vysvetlené aktíva a pasíva - myslím, že by sa to malo učiť takto aj v školách. Ak sa niekomu na Slovensku na základe týchto informácií zbohatnúť - myslím z nuly , ozvite sa prosím.
Prečítať doporučujem.
Martha