Steve Harvey - Konaj ako dáma, mysli ako muž_product
Steve Harvey - Konaj ako dáma, mysli ako muž

Steve Harvey - Konaj ako dáma, mysli ako muž

Kód tovaru: 9788022207850
Niekedy zábavnú, inokedy priamu knihu Konaj ako dáma, mysli ako muž si musíte prečítať, ak chcete pochopiť mužské poňatie vzťahov.
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,45 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

O knihe Konaj ako dáma, mysli ako muž


Niekedy zábavnú, inokedy priamu knihu Konaj ako dáma, mysli ako muž si musíte prečítať, ak chcete pochopiť mužské poňatie vzťahov.

Nejestvuje pravdivejšie konštatovanie: muži sú jednoduchí. Najprv si osvojte túto skutočnosť, a potom všetko, čo sa o nás dozviete v tejto knihe, začne zpadať na miesto. Len čo sa s tým vyrovnáte, budete musieť pochopiť zopár základných právd: mužov poháňa to, čím sú, čo robia a koľko zarábajú. Nezáleží na tom, či je muž výkonný riaditeľ, podvodník alebo oboje, všetko, čo robí, sa filtruje cez jeho titul (čím je), ako ten titul získal (čo robí), a odmenu, ktorú dostáva za svoje úsilie (koľko zarába). Tieto tri veci vytvárajú základnú DNA mužnosti - tri výsledky, ktoré musí každý muž dosiahnuť, kým skutočne naplní svoj mužný osud.

A kým muž, s ktorým chodíte, máte s ním intímne vzťahy, alebo ste zaňho vydatá, nedosiahne svoj cieľ v týchto troch oblastiach, bude priveľmi zaneprázdnený na to, aby sa mohol sústrediť na vás.

Steve Harvey stretol počas svojej dlhoročnej práce nespočetné množstvo žien, či už prostredníctvom rubriky svojho programu nazvanej „Jahodové listy“, alebo v priebehu ciest so svojimi komediálnymi programami.

Mnohé z nich samostatne podnikajú, udržujú v dokonalom stave domácnosť s troma deťmi a zároveň zvládajú mnohé spoločenské aktivity. No keď ide o vzťahy, nevedia si predstaviť, čo motivuje mužov.

Prostredníctvom knihy Konaj ako dáma, mysli ako muž sa autor snaží zoznámiť ženy s mužským pohľadom a ponúknuť im tak odpovede na mnohé im nejasné otázky.

Detaily o knihe:

Počet strán: 176
Rozmer: 140 x 210 mm
Väzba: brožovaná
Hmotnosť: 210 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022207850
Rok vydania: 2016
Vydavateľstvo: Tatran
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.