Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech_product
Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech

Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech

Kód tovaru: 9788097080976
V úvodnej časti knihy Ako dosiahnuť úspech sa autor venuje desiatim príčinám, prečo najčastejšie ľudia zažívajú pocit neúspechu.
14,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Nové vydanie Ako dosiahnuť úspech od slovenského autora Miro Veselý.


Ako by ste ohodnotili svoj život?

Cítite sa byť úspešní? Žijete tak, ako ste vždy chceli? Realizujete sa v práci naplno a dostávate za to primerane zaplatené?

Kniha Ako dosiahnuť úspech rieši práve takéto osobné témy. Nájdete tu odporúčania určené pre ľudí, ktorí riešia bežné životné problémy.

Chýba vám každý deň niekoľko hodín voľného času? Možno aj vy ste si už všimli, ako veľa dnes máme možností a ako málo času máme na ich splnenie.

To, čo je pre váš úspech naozaj dôležité je často nenápadná a nie práve pohodlná práca. Neraz ju odložíme a užívame si radšej zábavu. To sa môže stať návykom. Potom prejdú roky a vy si odrazu uvedomíte, že žijete v akomsi čudnom stereotype.

Potom si odrazu položíte otázky typu: Ako sa to vlastne stalo? Kam sa to dostal môj život? Máte pocit, že váš život sa dostal do bludného kruhu?

„"Úspech je mať cieľ a ísť za ním."“

Kniha Ako dosiahnuť úspech pomáha zmapovať odkiaľ idete a kam sa chcete dostať. Nie je o tom, ako zbohatnúť a kúpiť si dve jachty. Je o tom, ako si nastaviť osobný život tak, aby ste boli spokojnejší. Ako dosiahnuť zmeny návykov a zlepšiť si životný štýl.

Pomôže vám nájsť vyvážený prístup k životu. Odporúča strážiť si to najcennejšie, čo máme – zdravie, spokojnosť, radosť, vzťahy, schopnosť zarobiť. Tieto veci sa nedajú kúpiť.

Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech - ukážka z knihy
Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech - ukážka z knihy

Cena za zaplatenie tejto knihy sa nedá porovnať s hodnotou, ktorú po jej prečítaní získate.

Na to ale však potrebujete spraviť jednu zásadnú vec: Vystúpiť zo zóny svojho doterajšieho pohodlia, nájsť si pár minút denne na prečítanie pár strán, a sami zistíte, že je to pravda. V úvodnej časti sa autor venuje desiatim príčinám, prečo najčastejšie ľudia zažívajú pocit neúspechu. Napríklad bezcieľnosť, neinformovanosť, negativizmus, či povrchnosť. Tieto stavy celkom zákonite plodia problémy. Ako sa im vyhnúť? O tom je druhá časť knihy.

V závere knihy Ako dosiahnuť úspech sa nachádza aj najzaujímavejšia časť a tou sú praktické cvičenia.


Pár slov o autorovi Miro Veselý


Miro Veselý je slovenský autor motivačnej literatúry. Zaoberá sa témami úspechu či už po finančnej alebo zdravotnej stránke. Svoje osobné skúsenosti podáva čitateľom knižne, ale aj na svojej internetovej stránke. Pravidelne prispieva článkami na témy ohľadom zdravia, vitality, chudnutia, úspechu v živote, ale aj rôzne užitočné rady pre tých, ktorých zaujíma podnikanie a práca na internete.

Jeho myšlienky sú plné dobrých a užitočných rád pre každého.

Od roku 1997 sa venuje internetu, internetovému marketingu, predaju cez internet. Na tému internetu vyšla aj jeho najnovšia kniha Miro Veselý - V bubline internetu (2019), ktorá je dostupná na autorovej stránke.

Na prelome tisícročí písal web digi-foto.sk s tipmi ako fotografovať.


Ďalšie knihy od autora Miro Veselý


Väčšina kníh od autora Miro Veselý je dostupná aj zadarmo na jeho stránkach, ale pre tých, ktorí máte radšej klasickú verziu knihy, máme pre vás k dispozícii tieto tituly od autora:

Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech

Miro Veselý - Ako som schudol 35 kíl

Miro Veselý - Rýchlokurz chudnutia

Miro Veselý - Jedálniček na chudnutie

Miro Veselý - Ako schudnúť rýchlo

Miro Veselý - V bubline internetu

Detaily o knihe:

Počet strán: 216
Rozmer: 160 x 225 x 14 mm
Hmotnosť: 334 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097080976
Rok vydania: 2011
Vydavateľstvo: MIREX

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.