Brian Tracy - Vytvorte si svoju vlastnú budúcnosť_product
Brian Tracy - Vytvorte si svoju vlastnú budúcnosť

Brian Tracy - Vytvorte si svoju vlastnú budúcnosť

Kód tovaru: 9788089217137
Vytvorte si svoju vlastnú budúcnosť pomocou bestselleru od autora Brian Tracy.
11,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Brian Tracy - Vytvorte si svoju vlastnú budúcnosť


Brian Tracy je jedným z najvyhľadávanejších motivačných rečníkov a osobných koučov vysokých manažérov, podnikateľov a známych osobností súčasnosti.

V tejto praktickej, zrozumiteľnej a ľahko čitateľnej knihe vás zoznámi s vekmi overenými postupmi, pomocou ktorých môžete dosiahnuť akýkoľvek cieľ, ktorý si pre seba stanovíte. Tracy zistil, že existuje 12 základných faktorov, ktoré sú kriticky dôležité pre dosiahnutie úspechu.

A práve tieto faktory využívajú vo svojom každodennom živote všetci naozaj úspešní ľudia. Tracy sa štúdiom úspešných ľudí zaoberal dlhé roky a v tejto knihe zhŕňa poznatky a závery, ku ktorým dospel. Každý z faktorov úspechu je podrobne vysvetlený a jeho fungovanie zobrazené na konkrétnych príbehoch či príkladoch.

Na konci každej kapitoly sa nachádza zhrnutie v podobe úloh a cvičení, pomocou ktorých môžete ihneď začať v praxi uplatňovať to, čo ste sa práve naučili.

Dozviete sa, ako si nakloniť šťastie, aby vám v najväčšej možnej miere pomáhalo pri vytváraní vašej vlastnej budúcnosti. A zistíte, že úspech nie je žiadna náhoda.

Detaily o knihe:

Počet strán: 240
Rozmer: 150 x 210 x 25 mm
Hmotnosť: 307 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089217137
Rok vydania: 2006
Vydavateľstvo: Eastone Books
 
 

Recenzie

nedeľa, 23. február 2014
Veľmi dobrá kniha, vhodná pre tých, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život. Nájdete tu mnoho užitočných rád a spôsobov, ktoré by mohli dopomôcť k úspechu.
peter