Kategórie

Vyberte autora

Testy testMONITOR Slovenský jazyk a literatúra - kolektív autorov
Testy testMONITOR Slovenský jazyk a literatúra - kolektív autorov

Testy testMONITOR Slovenský jazyk a literatúra - kolektív autorov

Kód tovaru: 9788089160594
Publikácia Testy - testMONITOR - Slovenský jazyk a literatúra je zbierkou úloh pre žiakov základných škôl na preverenie jazykových a literárnych vedomostí.
Bežná cena7,89 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,45 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Publikácia je zbierkou úloh pre žiakov základných škôl na preverenie jazykových a literárnych vedomostí.

TestMONITOR umožňuje žiakom preveriť si, ako by obstáli v celoplošnom testovaní, ktoré čaká všetkých žiakov v 9. ročníku ZŠ.

Význam tohto testovania sa z roka na rok zvyšuje, keďže jeho výsledky mnohé stredné školy zohľadňujú pri prijímaní žiakov, či dokonca ním úplne nahrádzajú prijímacie skúšky.

Prostredníctvom dvanástich modelových testov - vždy s 30 úlohami - si žiak detailne preskúša nielen znalosti zo slovenského jazyka a literatúry, ale zároveň má možnosť zlepšovať svoje študijné návyky a zručnosti schopnosť sústrediť sa, čítanie s porozumením, prácu s textom ukážky, využívanie poznatkov a pojmov na rozbor ukážok, viet, slov.

TestMONITOR obsahuje zadania testov a ich výsledky, množstvo ukážok z rôznych druhov literatúry, s ktorými žiak pracuje, pričom si precvičuje jazykové javy, pravidlá, pojmy a zdokonaľuje si logicko-abstraktné myslenie, schopnosť analyzovať text); ukážky popri umeleckých textoch ponúkajú i krátke zaujímavosti z populárno-náučnej literatúry, ktoré môžu žiaka zaujať a obohatiť.

Detaily o knihe:

Počet strán: 88
Rozmer: 165 x 245 x 10 mm
Hmotnosť: 161 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089160594
Rok vydania: 2008
Vydavateľstvo: Didaktis
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.