Kristína Ježovičová - Nevyslovené
Kristína Ježovičová - Nevyslovené

Kristína Ježovičová - Nevyslovené

Kód tovaru: 9788056606421
Výnimočný príbeh od slovenskej autorky, ktorý šokuje a dojíma zároveň.
9,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Kristína Ježovičová - Nevyslovené


Kniha #Nevyslovené je výnimočnou knihou vo svojej kategórii literatúry pre dospievajúcich. Prináša príbehy dvoch mladých ľudí, ktoré sa na prvý dojem veľmi líšia, no vo svojej podstate majú veľa spoločného.

Tínedžeri Viola a Frederik by nemohli byť viac rozdielni. Viola prekypuje krásou a teší sa obľube medzi rovesníkmi. Škola je na vedľajšej koľaji, podstatní sú chlapci, alkohol a experimentuje aj s drogami. Na príťaž je len  prehnane starostlivá matka. Fredy toľko šťastia nemá. Tučko s mastnými vlasmi je na posmech celej škole. Moderná doba predsa nepraje čudákom ako je on. Nik nemá záujem nazrieť pod masku, ktorou sa obrnil. Prečo?  

Viola zúfalo bojuje o lásku — nevie, či si má vybrať chalana s dobrým srdcom, alebo bad boya, s ktorým je život jedna bombastická jazda. Jej dokonalý svet má však štrbiny. Túži po otcovej pozornosti, po samostatnosti, po cestovaní. 

Fredy by o „lásku“ svojho otca najradšej prišiel. No ako povedať mame o veciach, na ktoré si zakázal čo i len pomyslieť, nie to ich ešte vysloviť nahlas?

Violu a Fredyho spája puto silnejšie než láska, a hoci sa ich osudy odohrávajú sedemnásť rokov po sebe, nakoniec nájdu odvahu na to jediné správne rozhodnutie.

Kniha nie je vhodná pre slabšie povahy.

Detaily o knihe:

Počet strán: 232 
Väzba: pevná
Rozmer: 103 x 200 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788056606421
Rok vydania: 28. september 2018
Vydavateľstvo: CooBoo

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.