Ondrej Sokol - Ako som vozil Nórov
Ondrej Sokol - Ako som vozil Nórov

Ondrej Sokol - Ako som vozil Nórov

Kód tovaru: 9788097292201
Kniha Ako som vozil Nórov od autora Ondrej Sokol - Voziť Nórov v MHD nie je len tak!
19,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena19,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Ondrej Sokol - Ako som vozil Nórov


Voziť Nórov v MHD nie je len tak! Jednak je tam oveľa väčšia zima ako na Slovensku a podľa Ondrejovho písania aj oveľa väčšia sranda.

Ale to môže byť aj jeho štýlom.

Možno keby opisoval vyšívanie v Zimbabwe, tiež by vám to prišlo ako závideniahodná činnosť. Prvý záblesk lúčov slávy Ondreja zasiahol, keď na portáli Dailymale.sk vyšiel jeho debutový článok a internet vybuchol.

Okamžite sa katapultoval medzi najobľúbenejších autorov a s každým ďalším príspevkom narastal tlak, aby texty vydal knižne.

Tak sa aj stalo.

Ak očakávate, že sa dozviete pikošky z geografických a demografických rozdielov a nórskych zvyklostí, máte čiastočne pravdu. Akurát, že ich nemusíte postrehnúť, pretože sa budete práve smiať na jeho neopakovateľných, trefných prirovnaniach alebo na jeho skvostnom majstrovstve špičkovania pointy.

Ondrej Sokol sa narodil v roku 1980 v katastri malebného mesta Trenčín. Mal snahu vyštudovať prekladateľstvo a tlmočníctvo, ale po zrušení fakulty sa napokon rozhodol splniť si detský sen a začal jazdiť pre Dopravný podnik Bratislava.

Odtiaľ to už nabralo rýchly spád - po štyroch mesiacoch odišiel do Nórska a dobre mu tak. Je to práca vonku, posediačky, s pekným výhľadom a, ako sám vraví, rozmanitá, každý deň ho nasrdí niečo nové. Zároveň dúfa, že reputácia vydaného autora bude mať pozitívny vplyv na jeho sexuálny život.

Pokračovanie príbehov Ondreja Sokola si môžete prečítať v jeho druhej knihe: Ondrej Sokol - Ako som vozil Nórov 2

Detaily o knihe:

Počet strán: 212
Rozmer. 214 x 156 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 401 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2018
EAN: 9788097292201
Vydavateľstvo: Eruditio

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.