Katedrála svätého Víta - 3D puzzle
Katedrála svätého Víta - 3D puzzle
Katedrála svätého Víta - 3D puzzle_product
Katedrála svätého Víta - 3D puzzle

Katedrála svätého Víta - 3D puzzle

Kód tovaru: 8592525016502
Model 3D puzzle Katedrála svätého Víta s počtom dielikov 193. Objavte tretí rozmer skladania puzzle.
29,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena29,90 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Model Katedrála svätého Víta 3D puzzle


Katedrála svätého Víta, Václava a Vojtecha alebo len katedrála svätého Víta, či svätovítska katedrála (podľa pôvodného zasvätenia) je najvýznamnejší český katolícky kostol a dominanta Pražského hradu.

Už od desiateho storočia je svätovítsky kostol sídlom biskupa pražskej diecézy, ktorá bola v roku 1344 povýšená na arcidiecézu.

Pri tejto príležitosti bola zahájená stavba trojlodnej gotickej katedrály s tromi vežami. Prerušili ju však husitské vojny. K celkovému dostavaniu katedrály došlo až v roku 1929 - teda k predpokladanému tisícemu výročiu úmrtia svätého Václava - zakladateľa kostola.


Viac o modeloch 3D puzzle a skladaní modelov 3D puzzle


3D puzzle z našej ponuky sú od výrobcu CubicFun. Obsahujú modely známych historických budov a pamiatok, modely lodí, lietadiel, tanky, formule a pod.

Od klasických puzzle sa líšia skladaním aj do priestoru a výsledkom je krásny model, ktorý môže ozdobiť vašu izbu alebo kanceláriu.

Sú vyrobené z mäkkej peny a na ich skladanie nepotrebujete nožnice ani lepidlá. Dieliky sú predpripravené na jednotlivých tabuliach, z ktorých ich jednoducho vyberiete a skladajú sa zakladaním do seba.

Niektoré modely 3d puzzle z ponuky obsahujú aj LED osvetlenie, ktoré im dodáva na kráse - viac v ponuke modely 3D puzzle s LED osvetlením.

Parametre produktu:

Rozmery zloženého modelu: 39 x 20 x 29 cm

Rozmery krabice (balenia): 31 x 23 x 4 cm

Počet dielikov:193

Výrobca: CubicFun

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.