Sebastian Fitzek - Zlodej duší
Sebastian Fitzek - Zlodej duší

Sebastian Fitzek - Zlodej duší

Kód tovaru: 9788022210843
Sebastian Fitzek - Zlodej duší
13,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,29 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Sebastian Fitzek - Zlodej duší


Tri mladé, krásne a veselé ženy zmiznú bez stopy. Stačí týždeň v zovretí psychopata, ktorého tlač nazýva Zlodej duší a sú zanedbané, mentálne zlomené, akoby pochované zaživa vo svojich telách...

Neboli znásilnené. Neboli mučené. Neboli zabité. Prežili niečo omnoho strašnejšie. Tri pekné mladé ženy plné života zmiznú bez stopy. O týždeň nato sa objavia zúbožené a psychicky zlomené. Padli do rúk psychopata, ktorého prezývajú Zlodej duší. Pred Vianocami sa Zlodej duší znovu prihlási o slovo. Vyberie si luxusnú psychiatrickú kliniku. Lekári a pacienti sú zdesení, pretože zloduch sa nepozorovane dostal do budovy krátko predtým, ako snehová víchrica odrezala kliniku od okolitého sveta. Vystrašení obyvatelia kliniky sa zúfalo snažia navzájom chrániť – až kým v noci hrôzy, ktorá sa nezadržateľne blíži, nepochopia, že pred Zlodejom duší niet úniku.

Sebastian Fitzek namixoval svoj triler z odstrašujúcich správ a z charakteristiky muža, ktorý psychicky zlomí každého, keďže nemá vlastnú pamäť. Rafinovaný psychotriler upúta svojskou zvláštnosťou, záznamy zo starých zdravotných kariet pacientov sa striedajú s postrehmi mladých adeptov medicíny. Čitateľ je chtiac-nechtiac vtiahnutý do deja, stojí po boku protagonistov, cíti ich dych, vníma ich strach a po chrbte mu behajú zimomriavky.


Knihy od autora Sebastian Fitzek


Sebastian Fitzek - Šialená hra

Sebastian Fitzek - Zlodej duší

Sebastian Fitzek - Darček

Sebastian Fitzek - Pacient

Sebastian Fitzek - Terapia

Detaily o knihe:

Originálny názov knihy: Der Seelenbrecher
Počet strán: 224
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 135 x 215 mm
Hmotnosť: 357 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022210843
Rok vydania: 2020
Vydavateľstvo: Tatran

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.