Dominik Dán - Bremeno minulosti - Limitovaná edícia_product
Dominik Dán - Bremeno minulosti - Limitovaná edícia

Dominik Dán - Bremeno minulosti - Limitovaná edícia

Kód tovaru: 9788055652603
Limitované číslované a podpísané vydanie knihy Dominik Dán - Bremeno minulosti vo väčšom formáte s obálkou ilustrovanou Jozefom Gertlim Danglárom.
39,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena39,90 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Dominik Dán - Bremeno minulosti - Limitovaná edíciaLimitované číslované a podpísané vydanie knihy Dominik Dán - Bremeno minulosti vo väčšom formáte s obálkou ilustrovanou Jozefom Gertlim Danglárom.


Práca na oddelení vrážd pripomínala niekedy Krauzovi jazdu na horskej dráhe – raz hore, raz dolu, raz nevedeli, kam skôr skočiť, inokedy akoby si vrahovia vybrali náhradné voľno.

Za excelentné a expresné vyriešenie posledného prípadu si Krauz s Canisom vyslúžili šťavnaté odmeny a šéfov sľub, že až do nového prípadu majú od roboty pokoj. Canis si mädlil ruky, tešil sa na príjemnejšiu časť horskej dráhy, na pohodový režim, na pivné orgie s doktorom Lengyelom, no Krauz pochybovačne krútil hlavou – neveril, že by im osud doprial. Na pár dní nechali kolegov Burgera a Hanzela samých, nech sa s vykopanou kostrou popasujú, ako vedia, no v piatok ich osud dobehol.

Nová vražda a zase v piatok! Krauz mal na poobedie úplne iné plány, no záhadná smrť vysokoškolského profesora mu ich prevrátila hore nohami. Namiesto vytúženého voľna sa dvojica detektívov z ničoho nič ocitne uprostred dvoch závažných prípadov, lebo Burger sa im priznal so starým hriechom, s hriechom z minulosti, ktorý postavil vyšetrovanie kostrového nálezu do úplne iného svetla.


Dominik Dán a jeho tvorba:


Dominik Dán je pseudonym autora, ktorý už má na konte viac ako 20 úspešných detektívok. Knihy sú zaradené do rôznych časových období, od osemdesiatych rokov minulého storočia, po súčasnosť, v ktorých a detektívi z oddelenia vrážd riešia známe aj menej známe prípady, ktoré otriasli našim štátom.

Najnovšia kniha od autora Dominik Dán - Dáma kontra strelec

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.