Táňa Keleová-Vasilková - Skúšky
Táňa Keleová-Vasilková - Skúšky

Táňa Keleová-Vasilková - Skúšky

Kód tovaru: 9788055180816
Táňa Keleová-Vasilková - Skúšky
14,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Táňa Keleová-Vasilková - Skúšky


V príbehu zachytávam osudy piatich rodín na pozadí súčasného diania. Pandémiu koronavírusu, ktorá mnohé zmenila, nevynechávam. Možno si pomyslíte, že som mala, lebo jej všetci máme plné zuby. Lenže žijeme to a ja vo svojich príbehoch už roky zachytávam náš reálny život. Podstatné v mojom príbehu je však všetko to, čo dláždi cestičku našich dní, bez ohľadu na to, či existuje koronavírus, alebo nie. Láska a neláska, problémy a neproblémy, šťastie a nešťastie... V časoch, keď ľudí ovplyvňuje pandémia, zákazy a nekonečné zmeny, je všetko oveľa ťažšie a komplikovanejšie. Ako si moji hrdinovia so zmenami poradia? Ako ich zvládnu? Príjmu ich alebo nie? A čo to urobí s ich vzťahmi? Všetci sú vystavení skúškam, na ktoré sa neprihlásili, o ktoré nestáli.

Knihu som písala výnimočne na chalúpke, v čase, keď bol zavretý svet a naša rodina žila všetko to, čo ostatné rodiny. No napriek náhlym zmenám som vedela, že chcem, musím písať: a tak som sa do toho pustila.

"Verím, že sa vám kniha bude páčiť a že s ňou strávite milé chvíle.

P. S. Cesta na obálke ‒ prázdna cesta, sa mi zdala najvýstižnejšia. Veď svet utíchol, museli sme sedieť doma a všade bolo prázdno..."

Táňa Keleová-Vasilková

Detaily o knihe:

Počet strán: 432
Rozmer: 125 x 200 mm
Väzba: pevná s prebalom
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2021
EAN: 9788055180816
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.