Recepty pre zdravé črevo
Recepty pre zdravé črevo

Recepty pre zdravé črevo

Kód tovaru: 9788055186559
Recepty pre zdravé črevo - Nech je jedlo vaším liekom
19,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena19,90 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Recepty pre zdravé črevo - Nech je jedlo vaším liekom


Ak čakáte knihu o najlepšej diéte alebo recepty na zázračné chudnutie z prášku, či ako sa dostať do formy za 5 dní, tak táto kniha vám rozhodne nepomôže. No ak vám naozaj záleží na celkovom zdraví, ak chcete spoznať „tajomstvo“ zdravého a aktívneho života, potom ste našli presne to, čo potrebujete.

Vaša strava by mala byť založená na rozmanitosti. Dobré črevné a celkové zdravie si zabezpečíte veľmi jednoducho a hravo – „dúhou na tanieri“. Potešte svoje mikróby v črevách aj samých seba a výber a príprava jedla vás začne baviť!

Recepty, ktoré ponúka táto kniha, obohatia váš jedálny lístok o množstvo rastlinných pokrmov. Autori dvoch úspešných knižných titulov Zdravé črevo a trávenie a Zdravie bez liekov, Ladislav Kužela a Zuzana Čižmáriková, pribrali tentoraz do tímu aj zanietenú „kuchárku“, Martinu Kuželovú. Na základe rodinných jedál Kuželovcov tak vznikla kniha zdravých receptov, ktoré si aj vy dokážete uvariť bez toho, aby ste celkom vyprázdnili peňaženku a museli zháňať suroviny v rôznych obchodoch.

Najnovšie vedecké poznatky z oblasti črevnej mikrobioty nájdete v dielach doc. Kuželu a dr. Čižmárikovej. Prestaňte počítať kalórie a zamerajte sa na kvalitu potravín. Obzvlášť tých sezónnych. Uvidíte, aký zázrak sa udeje s vaším telom!

Detaily o knihe:

Počet strán: 152
Rozmer: 170 x 233 mm
Väzba: pevná
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2022
EAN: 9788055186559
Vydavateľstvo: Príroda

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.