Vydavateľstvo Easton Books

Nie je nastavený žiaden obrázok

Knihy vydavateľstva Easton Books

Knižné vydavateľstvo Eastone Books pôsobí na slovenskom trhu od roku 2004.

Zameriava sa predovšetkým na prekladovú manažérsku a biznis literatúru, tituly z oblasti motivácie a osobného rozvoja, životného štýlu a spirituálnej oblasti.

Medzi najvýznamnejšie knižné edície vydavateľstva patria:

Edícia Business Class - prémiová edícia určená pre vrcholových manažérov a podnikateľov prináša prvotriedne tituly, ktoré sa v zahraničí zaraďujú medzi špičku manažérskej literatúry. Predstavujú novátorské prístupy a stratégie ako aj profily či memoáre významných zahraničných podnikateľov, manažérov a finančníkov.

Edícia Open Mind - praktická edícia obsahuje knihy zamerané na motiváciu a osobný rast. Ponúka rozmanité tituly z oblasti rozvoja osobnosti, vedenia ľudí, projekt manažmentu, budovania vlastného podnikania a zlepšovania kvality osobného a profesného života.

V našej ponuke z vydavateľstva Eastone Books preferujeme najmä knihy od autora Brian Tracy, Netrápte sa pre maličkosti od autora Richard Carlson, Steve Jobs od autora Walter Isaacson, Podnikateľský mýtus od autora Michael E. Gerber a asi TOP titul je Napoleon Hill - Mysli a zbohatni.