Kategórie

Vyberte autora

Jozef Čentéš - Trestný poriadok
Jozef Čentéš - Trestný poriadok

Jozef Čentéš - Trestný poriadok

Kód tovaru: 9788081550706
Aktualizované vydanie - predpokladaný termín vydania jeseň 2019 - informujte sa u nás.
Bežná cena85,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena85,00 €
Doba dodania: Pripravujeme - jeseň 2019
Opýtajte sa na tento produkt
4. aktualizované vydanie titulu Trestný poriadok - Veľký komentár, v ktorom sú zapracované zmeny zavedené ďalšími desiatimi novelami Trestného poriadku. Tieto zmeny sa obsahovo týkajú najmä rozhodnutia o zaistených peňažných prostriedkoch v prípravnom konaní, zavedenia trestnej zodpovednosti právnických osôb, zrušenia OSP, ale aj zákona o športe a zavedenia trestného činu terorizmu. V komentári nájdete aj doplnenú novú judikatúru. Aktualizované sú aj uvádzané súvisiace predpisy tak, aby zodpovedali aktuálnemu právnemu stavu.

Aktualizovaný komentár s vysvetlivkami a ucelenou judikatúrou k Trestnému poriadku, právny stav k 1. 1. 2017, vychádza v edičnej rade Veľké komentáre.

Odborne erudovaný komentár je hodnotnou a praktickou publikáciou, ktorá svojim čitateľom najmä z radov prokurátorov, vyšetrovateľov, sudcov, obhajcov, študentov práva, doktorandov, ale aj ostatných subjektov dotknutých ustanoveniami Trestného poriadku poskytovať cenné rady pre ich každodennú prax.

Pokiaľ ide o systematiku spracovania komentára, k jednotlivým ustanoveniam zákona sa uvádza:

- súvisiace medzinárodné zmluvy a predpisy EÚ, súvisiace právne predpisy SR, súvisiace ustanovenia, vzťah k iným ustanoveniam

- komentár

- judikatúra

Detaily o knihe:

Počet strán: 956
Väzba: pevná
Rozmer: 170 x 246 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081550706
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: Eurokódex

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.