Internetové kníhkupectvo Auraknihy.sk, kníhkupectvo so sídlom v najľudnatejšej dedine na Orave - Zákamenné.

Sme tu pre Vás od roku 2014 a v našej ponuke nájdete knihy všetkých kategórii - bestsellery, novinky, klasickú literatúru, krimi a detektívky, knihy pre osobný rast, náučnú literatúru, beletriu a iné.

Okrem kníh ponúkame aj modely 3D puzzle, glóbusy, spoločenské hry a obľúbené hovoriace knihy od ALBI z edície kúzelné čítanie.

Knihy s dušou na Auraknihy.sk

Čo v prípade ak ste v ponuke žiadaný produkt nenašli?

Stačí nám napísať mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. prípadne nás kontaktujte na čísle 0915 858 288 a my vás budeme informovať o dostupnosti. Podarilo sa nám už zabezpečiť aj tituly, ktoré ste márne hľadali a nedali sa už zohnať.

Objednávku sa snažíme vybaviť čo najskôr. Ak tovar, ktorý ste si vybrali nemáme na sklade, postup je nasledovný - najskôr preverujeme jeho dostupnosť a podľa skladových zásob našich dodávateľov potom informujeme zákazníka o ďalšom postupe. Zvyčajne doba, pokým zásielku odošleme, trvá 3-10 pracovných dní.

Aké sú výhody nášho internetového kníhkupectva Auraknihy.sk.

  • Každá objednávka je pre nás záväzkom a pristupujeme k nej zvlášť. Tým, že ste si tovar u nás objednali, vznikol u nás záväzok, že Vašu objednávku vybavíme k Vašej spokojnosti
  • Pri objednávkach nad 69 € poštovné zadarmo (Platí LEN pre platbu vopred na účet alebo platbou kartou)
  • Okrem toho, ku každej objednávke vám pribalíme malý darček vo forme originálnej záložky do knihy.

Ďakujeme za vašu priazeň a tešíme sa na váš nákup. Aj vďaka vám sa nám darí stále vylepšovať naše služby k vašej spokojnosti.