Kategórie

Typ poštovného

Suma

Poštovné zdarma

Platba vopred

2,40 €

nad 49,00 €

Dobierka

3,00 €

nad 49,00 €

Kuriér DPD - dobierka

4,70 €

-

Kuriér DPD - platba vopred 3,80 € -
Osobný odber Zákamenné (platba vopred)

zadarmo

zadarmo  1. Pri objednávkach do 49,- EUR budú účtované odosielateľské poplatky v hodnotách podľa zvolenia - 2,40 EUR; 3,00 EUR; 3,80 EUR; 4,70 EUR
  2. Pri nákupe nad 49,- EUR neúčtujeme odosielateľské poplatky. Pri voľbe možnosti odoslania kuriérom táto zľava neplatí.
  3. Do zahraničia účtujeme poštovné podľa aktuálneho cenníka pošty, alebo kuriérskej spoločnosti. Tovar zasielame až po pripísaní platby na účet.
  4. Zásielka je zasielaná prostredníctvom Slovenskej pošty ako obchodný balík, balík, dobierka, alebo kuriérskou službou.
  5. Pri platbe vopred Predajca tovar odosiela až po pripísaní peňazí na jeho obchodný účet, ktoré zaplatil Kupujúci po vykonaní objednávky.
  6. Možnosť osobného odberu v obci Zákamenné - iba po úhrade platby vopred, resp. platbe úhradou na účet.

    Na akékoľvek ďalšie otázky, nejasnosti a pripomienky vám radi odpovieme.


Zasielanie objednávky

Ak je Váš objednaný tovar na sklade a objednávka je objednaná max do 11:30 v daný pracovný deň, odosielame objednávku v deň objednania tovaru (pri platbe vopred posielame až keď prídu na náš účet peniaze), aby sme stihli objednávku spracovať a odoslať. Inak je objednávka odoslaná nasledujúci pracovný deň. O odoslaní objednávky Vás budeme vždy informovať informovaní emailom - v prípade potreby nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.
Vždy sa snažíme robiť všetko pre to, aby sme Vám Vašu objednávku odoslali čo najrýchlejšie a aby ste mali svoje knihy doma čo najskôr.


Doručenie objednávky a priebeh

V prípade slovenskej pošty (to sú teda všetky možnosti okrem kuriéra DPD) objednávky posielame formou listovej zásielky doporučene alebo na dobierku, podľa toho či si zvolíte platbu vopred alebo dobierku - to znamená, že Vám poštárka doručí lístok o tom, že zásielku máte uloženú na pošte a môžete si ju kedykoľvek prevziať - najneskôr do 14 dní od doručenia informačného lístku. Častokrát sa však stáva, keďže ide o malé zásielky, že Vám poštárka donesie zásielku až domov - ak Vás doma nezastihne, nechá Vám už spomínaný lístok o informácii že máte zásielku uloženú na pošte.


Aký je rozdiel medzi poštovným 1.triedou a 2.triedou?

Objednávky posielané prvou triedou sú na pošte vybavované prioritne a odosielajú sa v deň podania - ak sa podajú v čase skôr, kým pošta neodošle denné zásielky. V pošte v našom okolí to je do 12:00. Ak sú podané po 12:00 odosielajú sa na druhý deň. Objednávky posielané druhou triedou sa vybavujú až po vybavení objednávok 1.triedy v deň podania. Môže sa teda stať, ak má pošta v daný deň menej objednávok 1.triedy, že v ten istý deň odošle aj objednávky 2.triedy. Najneskôr sa posielajú objednávky 2.triedy na druhý deň, málokedy to trvá dlhšie (zo zákona to môže pošte trvať 1-7 dní).


Uvedené dodacie podmienky sa vzťahujú pre dodanie v rámci Slovenskej republiky. Poštovné do Českej republiky alebo inej krajiny je podľa cenníka danej krajiny a podmienkou je platba vopred na náš účet MBANK v mene €.