Typ poštovného

Suma

Poštovné zadarmo

Slovenská pošta - dobierka

5,00 €

-

Slovenská pošta - platba vopred

3,70 €

nad 69,00 €

Kuriér DPD - dobierka

6,00 €

-

Kuriér DPD - platba vopred 4,70 € nad 69,00 €
Poštovné - Česká republika

15,90 €

-


  1. Pri objednávkach do 69,00 € budú účtované odosielateľské poplatky v hodnotách podľa zvolenia - 3,70 €; 5,00 €; 4,70 €; 6,00 €; 15,90 €
  2. Pre získanie zľavy Poštovné zadarmo je potrebné vykonať objednávku v sume nad 69,00 € a spôsobe platby - platba vopred alebo platba kartou.
  3. V prípade záujmu o zaslanie tovaru do zahraničia, napíšte prosím do poznámky, že si prajete tovar odoslať do zahraničia a kam presne a my odošleme potrebné údaje a sumu za poštovné náklady podľa aktuálneho cenníka pošty, alebo kuriérskej spoločnosti. V prípade zasielania tovaru do zahraničia odosielame po prijatí platby na náš účet. Formou dobierky do zahraničia neposielame.
  4. Objednávka je zasielaná prostredníctvom Slovenskej pošty ako doporučená zásielka 2. triedy (v prípade objednávok do hmotnosti 1000 g a ako Balík na poštu v prípade zásielok s hmotnosťou viac ako 1000 g) alebo kuriérskou spoločnosťou DPD.
  5. Pri platbe vopred Predajca tovar odosiela až po pripísaní peňazí na jeho obchodný účet, ktoré zaplatil Kupujúci po vykonaní objednávky.

O odoslaní objednávky Vás budeme vždy informovať informovaní emailom - v prípade potreby nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.
Vždy sa snažíme robiť všetko pre to, aby sme Vám Vašu objednávku odoslali čo najrýchlejšie a aby ste mali svoje knihy doma čo najskôr.