Viktória Drgoncová - Nepriatelia Urdisu
Viktória Drgoncová - Nepriatelia Urdisu

Viktória Drgoncová - Nepriatelia Urdisu

Kód tovaru: 9788089889006
Viktória Drgoncová - Nepriatelia Urdisu - Premyslite si, na koho strane stojíte.
12,70 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,69 €
Doba dodania: 1 - 3 dni
Opýtajte sa na tento produkt

Viktória Drgoncová - Nepriatelia Urdisu - Premyslite si, na koho strane stojíte.


Premyslite si, na koho strane stojíte!

Na svet prišla skaza v podobe netvorov - zmutovaných ľudí besniacich po čerstvom mäse. V pivnici pod troskami domu žije dvadsaťjedenročná Cynthia spolu so skupinou preživších.

Každým dňom sa však čoraz viac ochladzuje a ona si uvedomuje, že aby prežili, musia sa premiestniť.

V meste, do ktorého išli hľadať útočisko, sa však všetko skomplikuje a proti jej vôli ju odvezú do Urdisu - budovy, v ktorej by mala byť v bezpečí. Ibaže Cynthii sa postupne podarí preniknúť pod pozlátku tohto naoko bezpečného útočiska a to, čo tam nájde, sa jej ani vonkoncom nepáči.

Čoskoro zistí, že sa neoplatí byť nepriateľom Urdisu.

Viktória Drgoncová - Nepriatelia Urdisu

Knihu vydalo vydavateľstvo Art Floyd v roku 2016.

Sci-fi a fantasy príbeh Nepriatelia Urdisu od autorky Viktória Drgoncová má aj svoje pokračovania v knihách Mračná Urdisu a Skaza Urdisu.

Detaily o knihe:

Počet strán: 280
Väzba: brožovaná
Rozmer: 148×210 mm
Hmotnosť: 360 g
Jazyk: slovenský
ISBN: 9788089889006
Rok vydania: 2016
Vydavateľstvo: Art Floyd

Recenzie

piatok, 10. marec 2017
Kniha si dokáže už po pár prečítaných stranách získať svojho čitateľa, pretože atorka nás nešetrila a už na prvých stranách nás vtiahla do nebezpečenstva zmutovaných ľudí. Postupne sa oboznamujeme zo situáciou, prostredím, vedľajšími postavami a našou hlavnou hrdinkou Cynthiou čo je veľké plus, pretože autorka nás nezahltí veľkým množstvom informácií naraz.
Kniha bola veľmi príjemne napísaná na základe čoho sa skvelo čítala. Príbeh je písaný v prvej osobe z pohľadu Cynthie, ktorá nás sprevádza celým príbehom a môžeme pozorovať do akých problémov a nebezpečenstiev sa vie dostať. Čo ja osobne veľmi oceňujem je fakt, že v knihe sa nenachádza veľa opisov a zbytočne veľa hluchých miest, ktoré by len zničili dobrý dojem z knihy a z celého príbehu.
Taktiež obrovské plus bolo, že v knihe sa nachádzalo dostatočné množstvo vedľajších postáv, takže nebola núdza o nudu, alebo sa nemohlo stať, že by sa príbeh stal m
Natália Lenhartová