Stieracia mapa Česka Deluxe XL, zlatá
Stieracia mapa Česka Deluxe XL, zlatá

Stieracia mapa Česka Deluxe XL, zlatá

Kód tovaru:
Stieracia mapa Česka pre vášnivých cestovateľov. Objavujte krásné hrady, zámky či mestá Českej republiky.
29,00 €
Predajná cena
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Stieracia mapa Česka Deluxe XL, zlatá


Cestovateľská stieracia mapa Česka je luxusný darček pre všetkých cestovateľov, objaviteľov, turistov a milovníkov Česka. Pomáha turistom, ale i domácim nájsť tie najzaujímavejšia miesta krajiny a spoznať jej čaro. To všetko stieracia mapa ponúka zaujímavým a netradičným spôsobom - hrou.

Miesta, ktoré ste už navštívili si na našej mape zotriete jednoducho, ako výherný los a výhrou budú spomienky na tento moment. Spodná vrstva je farebná, pričom sú zachované originálne farby a vzhľad pamiatok! Na povrchu sa však nachádza luxusná stieracia vrstva zlatej farby, ktorá pôsobí príjemne a trpezlivo čaká, kým si ju zotriete! Úžasná dekorácia do domu či bytu, priamo na stenu.

Poznáte Česko?

Každá pamiatka a bod na mape je reálnou miniatúrou svojho originálu. Každá z nich je precízne namaľovaná, aby čo najlepšie a najdôveryhodnejšie vystihovala jej podstatu. Mapa je pripravená tak, aby otvorila cestu turizmu, aby spoznávala jednotlivé miesta, aby značila úspechy cestovateľov a nakoniec i ako reálna pripomienka Česka.

Hurá objavovať

Mapa obsahuje celkovo 181 pamiatkových hraničných zón, pričom tieto pamiatkové zóny sú zložené z: - 162 vybraných pamiatok a miest Česka (múzeá, jaskyne, kúpele, vrcholy, hrady, zámky či kaštiele) - 19 najväčších českých miest nad 50 000 obyvateľov, pre zachovanie orientácie na mape

Mapa je vytvorená tak, aby sa odhaľoval krásne namaľovaný podklad každou zotretou zónou. Tým motivuje cestovať aby sa mapa čo najskôr odhalila v celej svojej kráse.

Preto tu aj nenájdete detajlnú fotku, ktorá odhaľuje všetky pamiatky - to je prekvapením.

Vlastnosti:

  • v prevedení zlatá
  • XL rozmer
  • luxusná povrchová úprava mapy (zlatá + stieracia fólia zlatej farby)
  • dve vrstvy: zosilnená stieracia a podkladová striekaná ochrannou lamináciou
  • ručne kreslená mapa pamiatok a významných miest
  • Rozmery : 90 x 60 cm
  • Balené v pevnej tube 65 x 8 x 8 cm aby sa mapa nepoškodila

Zaujímavosť:

Celkovo má mapa v originálnom formáte viac než 9 metrov štvorcových pre dosiahnutie najvyššej kvality obrazu pri tlači. Približne toľko čo má bežná kúpeľňa

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.