Stieracia mapa Vysoké Tatry - Deluxe XL
Stieracia mapa Vysoké Tatry - Deluxe XL

Stieracia mapa Vysoké Tatry - Deluxe XL

Kód tovaru:
Ručne maľovaná stieracia mapa Vysokých Tatier. Navštívte najznámejšie štíty, chaty, vodopády či plesá. Precízne spracované, luxusné vydanie.
24,00 €
Predajná cena
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Stieracia mapa Vysoké Tatry - Deluxe XL


Cestovateľská stieracia mapa Vysokých Tatier je luxusný darček pre všetkých cestovateľov, objaviteľov a turistov. Pomáha turistom, ale i domácim nájsť tie najzaujímavejšia miesta našich hôr a spoznať ich čaro. To všetko stieracia mapa ponúka zaujímavým a netradičným spôsobom - hrou.

Miesta, ktoré ste už navštívili si na našej mape zotriete jednoducho, ako výherný los a výhrou budú spomienky na tento moment. Spodná vrstva je farebná a do detailov ručne maľovaná. Na povrchu sa však nachádza luxusná stieracia matná vrstva zlatej farby, ktorá pôsobí príjemne a trpezlivo čaká, kým si ju zotriete! Úžasná dekorácia do domu či bytu, priamo na stenu.

Pravé Slovensko

Mapa je kreslená ručne na Slovensku a navrhovaná dobrodruhmi, ktorí majú Slovensko prejdené z každej strany alebo sa len chystajú. Každý bod na mape je reálnou miniatúrou svojho originálu. Každý z nich je precízne namaľovaný Mapa je pripravená tak, aby otvorila cestu turizmu, aby spoznávala jednotlivé miesta, aby značila úspechy cestovateľov a nakoniec i ako reálna pripomienka našich malebných Vysokých Tatier.

Hurá objavovať

Mapa obsahuje celkovo 46 označených bodov (Vrcholy, Vodopády, Plesá a Obce)

Vlastnosti:

  • v prevedení zlatá
  • XL rozmer
  • luxusná povrchová úprava mapy (matná zlatá+ stieracia fólia zlatej farby)
  • dve vrstvy: zosilnená stieracia a podkladová striekaná ochrannou lamináciou
  • ručne kreslená mapa Vysokých Tatier
  • Rozmery : 90 x 60 cm
  • Balené v tube 71 x 8 x 8 cm aby sa mapa nepoškodila

Zaujímavosť:

Celkovo má mapa v originálnom formáte viac než 9 metrov štvorcových pre dosiahnutie najvyššej kvality obrazu pri tlači. Približne toľko čo má bežná kúpeľňa

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.