Eva Urbaníková - Manželka mi nevadí
Eva Urbaníková - Manželka mi nevadí

Eva Urbaníková - Manželka mi nevadí

Kód tovaru: 9788089950164
Ďalší skutočný príbeh, už druhý tento rok! Od najúspešnejšej slovenskej autorky bestsellerov Evity Urbaníkovej.
12,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,78 €
Doba dodania: 3-10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Eva Urbaníková - Manželka mi nevadí


Niekedy máme v živote jednoducho smolu.
Niekedy sa dostaneme do prúseru, ani nevieme ako.
Ale niekedy si za všetko, čo sa deje, môžeme sami.

Ďalší skutočný príbeh, už druhý tento rok! Od najúspešnejšej slovenskej autorky bestsellerov "Všetko alebo nič, Stalo sa mi všetko, Vzťahová níž, Svet mi je dlžný, Príliš osobná známosť či Maj ma rád" - Evity Urbaníkovej.

Vo vydavateľstve EVITAPRESS jej s úspechom vyšlo dvanásť evitoviek, z ktorých sa v krátkom období stali bestsellery. Na úspech titulov nadviazala v roku 2018 už v novom vydavateľskom dome MAFRA SLOVAKIA, kde jej vo februári vyšla ďalšia mega-úspešná evitovka V lete ti poviem, ako sa mám. Tá si okamžite získala srdcia verných fanúšičiek a s predajom ktorý dnes atakuje hranicu 14. 000 predaných výtlačkov sa okamžite stala najúspešnejším slovenským románom od začiatku tohto roka!

Jej štrnásta kniha má názov MANŽELKA MI NEVADÍ a vychádza  14. novembra. A bude to ako inak opäť pecka : Evita je zárukou skvelého a pohodového čítania. Nový - tentokrát o čosi drsnejší príbeh je opäť zasadený do prostredia rodiny a vzťahov v nej. Napokon, to o čom žijeme, Evita trefne vyjadruje vo všetkých svojich knihách.

Príbeh Manželka mi nevadí je úprimnou spoveďou matky-manželky, ktorá po sérii nešťastných rozhodnutí stráca pevnú pôdu pod nohami. Trochu vtipný, trochu drsný SKUTOČNÝ príbeh o mnohouholníku žien, mužov a detí, ktorým jedno rozhodnutie zmenilo život ktorý žili pred tým. A vlastne aj všetko to, čo žili potom...

Detaily o knihe:

Počet strán: 348
Väzba: mäkká, brožovaná
Rozmer: 105 x 170 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089950164
Rok vydania: 14. november 2018
Vydavateľstvo: MAFRA Slovakia a.s.

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.