Ivana Havranová - Vydaté
Ivana Havranová - Vydaté

Ivana Havranová - Vydaté

Kód tovaru: 9788022206167
Vstúpte do sveta vydatých žien v knihe Vydaté od slovenskej autorky Ivany Havranovej.
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Ivana Havranová - Vydaté


Vstúpte do sveta vydatých žien v knihe Vydaté od slovenskej autorky Ivany Havranovej. Pozorne načúvala a vnímavo pozorovala osudy žien okolo seba. Výsledkom je mozaika príbehov o vzťahoch dvoch ľudí.

Možno sa v niektorom nájdete.

Skúsená novinárka Ivana Havranová nemusela chodiť ďaleko pre inšpiráciu k svojim poviedkam. Stačilo sa trochu poobzerať okolo seba, sledovať životy priateliek, zamyslieť sa nad vlastným. Keby sme spravili to isté, s prekvapením by sme si uvedomili, koľko príbehov píše život a my sme nevedomky tichými pozorovateľmi.

Muž aj žena - obaja v manželstve túžia po láske, ale často po niekoľkých rokoch nenachádzajú spoločnú reč. Ich životy plynú každý po svojom a oni si nevedia predstaviť, ako budú žiť ďalej. S istotou vedia, že ich manželstvo prestalo fungovať, každý si žije svoj druhý, skrytý život a obaja sú nešťastní.

Autorská reč Ivany Havranovej je korenená humorom, svojráznym pohľadom a originálnymi novotvarmi. Jej poviedky v nás prebudia pocit spolupatričnosti – s niektorou hrdinkou sa môžeme stotožniť, inú ľutujeme alebo jej závidíme, a niekedy škodoradostne skonštatujeme, že si svoj osud zaslúžila. Vzťah dvoch ľudí je krehká rovnováha na rozhraní umenia a nemožného, nikto nás to neučí, preto ich toľko stroskotá. Presne o tomto píše Ivana Havranová.

Detaily o knihe:

Počet strán: 196
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 140 x 210 mm
Hmotnosť: 330 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022206167
Rok vydania: 2012
Vydavateľstvo: Tatran

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.