Jozef Karika - Trhlina
Jozef Karika - Trhlina

Jozef Karika - Trhlina

Kód tovaru: 9788055151465
Strhujúci príbeh o jednej z najväčších záhad Slovenska – nevysvetliteľnom miznutí ľudí v pohorí Tribeč.
14,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,90 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Jozef Karika - Trhlina


Mrazivý triler Trhlina, ktorý bol nominovaný na prestížne ocenenie Anasoft litera a dočkal sa sfilmovania, čitateľa zarazí, šokuje a prinúti knihu nepustiť z rúk až do poslednej strany!

Nezamestnaný absolvent Igor objaví záznamy výpovedí psychiatrického pacienta Waltera Fischera. Ten pred sedemdesiatimi rokmi záhadne zmizol v pohorí Tribeč a keď sa po vyše dvoch mesiacoch rovnako záhadne objavil, mal na tele čudné popáleniny a zranenia. Bol dezorientovaný, nedokázal vysvetliť, čo sa mu stalo a už nikdy sa nespamätal.

Igor pátra ďalej a s údivom zisťuje, že Fischerov prípad nie je ojedinelý. Zmienky o tajomnom miznutí ľudí v pohorí Tribeč siahajú hlboko do histórie. Hrôzostrašných prípadov pribúda a odhaľujú skutočnosti, ktoré sú oveľa desivejšie než akákoľvek fantázia.

Táto kniha vznikla zvláštnym spôsobom. Po vydaní mysteriózneho trileru Strach sa autorovi ozval človek, ktorý mu vyrozprával naozaj desivý príbeh. Jozef Karika jeho rozprávanie zaznamenal, mnohé tvrdenia overil, doplnil o vlastné zistenia a spracoval do knihy, ktorú máte pred sebou. Legenda, zámerná mystifikácia alebo desivá skutočnosť? Túto otázku si kladie aj autor. Predkladá strhujúci hororový príbeh a necháva na čitateľovi, aby našiel odpoveď.

Ďalšie knihy od autora Jozef KarikaJozef Karika - mafiánska trilógiaJozef Karika - Trhlina


Detaily o knihe:

Počet strán: 368
Väzba: pevná väzba
Rozmer: 140 x 205 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055151465
Rok vydania: 19. október 2016 
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

štvrtok, 07. február 2019
Napínavá kniha, o Tribeči som už niečo počul, ale ostal som dlho po konci zamyslený, či to je možné...
peter