Julie Caplin - Kaviareň v Kodani
Julie Caplin - Kaviareň v Kodani

Julie Caplin - Kaviareň v Kodani

Kód tovaru: 9788080900946
Pripravte si šálku voňavej horúcej čokolády, natiahnite si hrubé ponožky, schúľte sa do kresla a vydajte sa spolu s hlavnou hrdinkou Katie do Kodane.
15,49 €
Predajná cena
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Julie Caplin - Kaviareň v Kodani


Čaká vás prekvapivá cesta za povestným dánskym šťastím a romantickou sladkou láskou.

Mladá a krásna Katie nikdy nemala ustlané na ružiach. Mama jej zomrela príliš skoro a otec nezvládol situáciu práve najlepšie. Napriek tomu si dokázala vybudovať úspešnú kariéru v jednej z najprestížnejších londýnskych PR agentúr a nájsť skvelého priateľa. K šťastiu jej chýbalo už len vytúžené povýšenie.

Sny o úspešnej kariére a veľkej láske však zrazu visia na vlásku, keď sa dozvie, že jej úžasný priateľ ukradol nápad, vďaka ktorému ho povýšili namiesto nej. A tak sa Katinou poslednou nádejou stáva cesta do Kodane, kde sa musí pokúsiť získať nového klienta. Spočiatku otravný výlet s hŕstkou ešte otravnejších novinárov sa postupne mení na jedno úžasne dobrodružstvo, ktoré nakoniec všetkým zmení život.

Očarujúca Kodaň s jednou úžasnou kaviarňou, v ktorej to vonia škoricou, koláčikmi a horúcou čokoládou, v ľuďoch totiž dokáže znova zapáliť oheň lásky.

A tentoraz nebude výnimkou ani Katie...

Detaily o knihe:

Počet strán: 352
Väzba: mäkká,brožovaná
Jazyk: slovenský
EAN: 9788080900946
Rok vydania: 31. júla 2020
Vydavateľstvo: Grada

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.