Kristína Doktorová - Stratiť, no vyhrať
Kristína Doktorová - Stratiť, no vyhrať

Kristína Doktorová - Stratiť, no vyhrať

Kód tovaru: 9788089889037
Kniha z prostredia Formule F1 Stratiť, no vyhrať od autorky Kristína Doktorová.
14,45 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt
Príbeh Stratiť, no vyhrať je nielen o víťazstvách, ale aj prehrách.

Začína sa, keď mladá dcéra lorda, Christina Allison - bývala profesionálna jazdkyňa, preberá krachujúci tím F1 SuccsLion Formula 1 Racing team so závažnou podmienkou. Pre úspech tímu sa spojí s prvotriednym ale egocentrickým manažérom Antony "Tony" Hurstom. Ich jediným cieľom je vyhrať naspäť oba tituly v F1.

Všetci nepriatelia a neprajníci tímu sa snažia potopiť ich snahu o tituly a sabotovať tím. Okrem toho sa musí Christina vysporiadať aj s komplikovaným vzťahom s otcom. Čo ho spôsobilo? Dokáže odolať láske v podobe mladého a atraktívneho jazdca? Odolá túžbe znovu sadnúť do monopostu F1? Nájde odvahu postaviť sa svojej minulosti a poraziť nielen svojich démonov, ale aj nepriateľov? Vyhrá SuccsLion F1 Racing Team a jej jazdec titul? Alebo sa bude musieť prizerať na úspech iných?

Tri. Dva. Jeden. Go!

Stratiť, no vyhrať

Knihu Stratiť, no vyhrať vydalo vydavateľstvo Art Floyd v roku 2017.

Detaily o knihe:

Počet strán: 466
Väzba: brožovaná
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089889037
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: Art Floyd

Recenzie

utorok, 09. máj 2017
Príbeh je o mladej sebavedomej žene, ktorá má určitý cieľ. Tvrdo si ide za ním a nebojí sa prejaviť svoj vlastný názor. Často odsúva svoje zdravie a svoj vlastný život na druhú koľaj. To sa jej však nie vždy vráti pozitívne naspäť, o čom sa neraz v knihe dočítame.

Mojou najobľúbenejšou postavou v knihe bola práve hlavná hrdinka, Christina, ktorá mnohokrát ukázala svoj silný charakter. Zapôsobila na mňa najmä tým, že sa nevzdávala a napredovala svoj cieľ. Ako žena ukázala svoju dravosť a bojovnosť aj v mužskom kolektíve. Aj napriek tomu, že často situácia nevyzerala ružovo, nevzdala to. Pokračovala ďalej. Christina je skutočne veľmi silná a vzdelaná žena, ktorá by nám mala ísť príkladom v ťažkých chvíľach.

Čo je na knihe iné, je práve zameranie na šport F1. Z riadkov môžeme vyčítať, že autorka skutočne vie, o čom píše. Opisy jednotlivých závodov alebo časov pretekárov na trati sú tak detailne opísané, že vtiahnu každého čitateľa do deja. Nie je iba tichým pozorovateľom, ako sa to často v príbehoch stáva. Stane sa súčasťou strhujúceho a napínavého deja a snaží sa myšlienkami ovplyvniť nasledujúci priebeh. Minimálne som sa o to snažila ja.
Veľmi sa mi páči aj využitie samotných schopností a vedomostí autorky priamo v knihe. Z rozhovorov po internete sa môžeme dozvedieť, že Kristína Doktorová sa rada venuje športovému marketingu. Svoje znalosti do istej miery ukazuje aj v knihe, kedy máme možnosť byť súčasťou mnohých tlačových konferencií, či čeliť tlaku médií. Tieto časti dielo vytrhnú zo všeobecného stereotypu ľúbostných príbehov a dodajú mu iný šmrnc.

Pokiaľ chcete siahnuť po niečom nevšednom a inom, pokiaľ okrem romantiky hľadáte aj iný význam príbehu, jednoznačne by som siahla po knihe Stratiť, no vyhrať. Pre moju osobnú knižnicu bola prínosom.
Jana Paveleková