Marianne Kavanagh - Necháp ma zle
Marianne Kavanagh - Necháp ma zle

Marianne Kavanagh - Necháp ma zle

Kód tovaru: 9788055149011
Marianne Kavanagh - Necháp ma zle
11,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Marianne Kavanagh - Necháp ma zle


Kim a Harry sú úplné protiklady, ktoré zhodou okolností majú radi tých istých ľudí: Kiminu staršiu sestru Evu a jej malého syna Otisa, ktorému chýba otec. Kim nejde do hlavy, čo jej krásna voľnomyšlienkarská veľká sestra vidí na namyslenom bankárovi a suchárovi Harrym, ktorý sa vždy zjaví tam, kde ho nechce vidieť. Celé detstvo si ho drží ďaleko od tela (Musí vždy jazdiť v najnápadnejších autách a snažiť sa očariť každého, koho stretne?), zatiaľ čo Harryho obľúbenou zábavou je provokovať a zlostiť Kim.

Harry aj Kim sa príliš držia svojich predsudkov, aby ich zaujímalo, čo sa naozaj odohráva pod povrchom toho druhého. Nerozumejú si, kým nezasiahne najhoršia zo všetkých tragédií. Keď sa ocitnú zoči-voči možnosti, že stratia svojho najdrahšieho človeka, vyplávajú na povrch hlboko pochované tajomstvá, ktoré ich oboch navždy zmenia.

V tomto príbehu Marianne Kavanaghová rieši rodinné putá, priateľstvo a lásku formou pútavého rozprávania. Necháp ma zle je vtipná a dojemná kniha, ktorá si získa srdcia čitateľov na celom svete.

Detaily o knihe:

Originálny názov: Don't Get Me Wrong
Počet strán: 304
Rozmer: 135 x 200 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 375 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2016
EAN: 9788055149011
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.