Marta Fartelová - Odíď z mojich snov
Marta Fartelová - Odíď z mojich snov

Marta Fartelová - Odíď z mojich snov

Kód tovaru: 9788081641404
Marta Fartelová - Odíď z mojich snov
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Marta Fartelová - Odíď z mojich snov


Vdýchol jej omamnú podmanivú dievčenskú vôňu jej kvetinového parfumu, vôňu čerstvo umytých vlasov a pokožky, ktorá voňala ako roztopený med.

Zuzane bola mladá, krásna, plná života. Svet jej ležal pri nohách, prial jej ambíciám a oslnivej budúcnosti, ktorá na ňu čakala.

Keby jej v ušiach nebúšil zrýchlený tep, možno by jeho kroky počula. Keby sa obzrela, videla by, že sa k nej približuje, videla by žiadostivosť v jeho očiach, videla by, ako sa mu od vzrušenia prudko dvíha hrudník, ako si o stehná utiera spotené dlane. Vtedy by možno skríkla od strachu, možno by začala kričať o pomoc, možno by sa rozbehla, možno by sa bránila.

Nevzal si len jej nevinnosť, vzal jej mladosť, bezstarostnosť, ambície a vieru v dobré konce. Na oplátku jej nechal pod srdcom rásť dieťa, ktoré nechcela, ktoré vnímala ako votrelca v jej tele. Myslela si, že život pre ňu skončil. Roky však zahojili rany a Zuzana našla vo svojej rodine zmysel života, lásku, porozumenie, dôveru a pocit istoty. Až kým sa nezačali na povrch vynárať tiene minulosti a opäť ožívať démoni.

Detaily o knihe:

Počet strán: 248
Väzba: pevná väzba
Rozmer: 135 x 205 mm
Hmotnosť: 330 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081641404
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: Motýľ

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.