Ondrej Sokol - Ako som vozil Nórov 2
Ondrej Sokol - Ako som vozil Nórov 2

Ondrej Sokol - Ako som vozil Nórov 2

Kód tovaru: 9788097292218
Ondrej Sokol - Ako som vozil Nórov 2
19,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena19,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Ondrej Sokol - Ako som vozil Nórov 2


Ondrej Sokol omnoho radšej počúva, než rozpráva. Vypočul teda modlitby i zbožné priania svojich fanúšikov a napísal pokračovanie svojho úspešného debutu o patáliách s vozením Nórov v autobusoch s názvom Ako som vozil Nórov. Tentokrát sa dozvieme, aké je to šoférovať ekologické hybridy v extrémnych severských podmienkach, aké sú výhody vozenia turistov na Nordkapp a prečo jazdiť MHD, hoci aj v Nórsku, nemusí byť až taká výhra.

Táto kniha má naozaj všetko: politicky nekorektný humor, intermezzo s ňuňu mačiatkom a dokonca virtuálnu prehliadku najsevernejšieho WC Európy. Viacerých čitateľov určite prekvapí tiež fakt, že nielen u nás sa zadávajú a vyhrávajú tendre s absolútne nezmyselnými podmienkami.

V knihe Ako som vozil Nórov 2 je študovaný prekladateľ a vášnivý šofér autobusu Ondrej opäť v plnej sile - dočkáme sa trefných prirovnaní a zábavných historiek, cez ktoré nakukneme oknom autobusu do prostredia príťažlivej škandinávskej krajiny. Je to jednoducho Sokol taký, akého ho máme radi - otrlý, nad vecou a s chuťou voziaci rôzne národnosti po napínavých trasách. Nech mu to vydrží.

Detaily o knihe:

Počet strán: 236
Rozmer. 155 x 215 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 432 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2019
EAN: 9788097292218
Vydavateľstvo: Eruditio

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.