Robert Louis Stevenson - Ostrov pokladov - Edícia STOPY
Robert Louis Stevenson - Ostrov pokladov - Edícia STOPY

Robert Louis Stevenson - Ostrov pokladov - Edícia STOPY

Kód tovaru: 9788010027767
Ostrov pokladov - Návrat Edície Stopy po 25 rokoch.
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Robert Louis Stevenson - Ostrov pokladov - Edícia STOPY


Jeden z najslávnejších dobrodružných románov o hľadaní pirátskeho pokladu všetkých čias - Ostrov pokladov sa dočkal nového vydania - nová edícia Stopy v pôvodnom klasickom dizajne.

Dospievajúci Jim Hawkins sa náhodne dozvedá o legendárnom poklade slávneho pirátskeho kapitána Flinta a spolu s priateľmi sa ho vydá hľadať.

Začína sa tak napínavá plavba na lodi Hispaniola a vzrušujúca cesta za pokladom, ktorý je zakopaný na bájnom Ostrove pokladov. Tajomná mapa, Dlhý John Silver, papagáj na pleci, nepokojná cesta oceánom, chladnokrvní piráti, vzbura na lodi a boj o ukrytý poklad... To všetko prináša román, ktorý inšpiroval celé generácie čitateľov túžiacich po úniku zo všednej reality, snoch a dobrodružstvách.

Román Ostrov pokladov teraz vychádza v novom vydaní v nezabudnuteľnom dizajne edície STOPY, ktorú Mladé letá pre všetkých fanúšikov tejto slávnej edície opäť prinášajú po 25 rokoch.

Vychádzala v rokoch 1964 až 1990 a vyšlo v nej 130 rôznych titulov a 18 opakovaných vydaní.

Úryvok z knihy:

"Preležal som takto v člnku akiste celé hodiny, ozrutné vlny ma neprestajne hádzali sem a tam, podchvíľou ma zmáčala striekajúca voda a za každou najbližšou vlnou som už čakal smrť. Postupne ma premáhala únava. Doľahla na mňa akási meravosť, dočasné otupenie uprostred všetkej hrôzy... Ležal som v maličkom koženom člnku zmietanom vlnami a snívalo sa mi o domove a o starom hostinci U admirála Benbowa..."

Detaily o knihe:

Počet strán: 192
Väzba: pevná
Rozmer: 130 x 200 mm
Hmotnosť: 300 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788010027767
Rok vydania: 2015
Vekové odporúčanie: 11+
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.