Kategórie

Vyberte autora

Tiffany Reiszová - Siréna - Rodení hriešnici
Tiffany Reiszová - Siréna - Rodení hriešnici

Tiffany Reiszová - Siréna

Kód tovaru: 9788089761388
Tiffany Reiszová - Siréna - Rodení hriešnici z edície cez Kľúčovú dierku.
14,50 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,50 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Tiffany Reiszová - Siréna - Rodení hriešnici z edície cez Kľúčovú dierku.


Nora Sutherlinová, hlavná hrdinka románu Siréna, je úspešná autorka erotických kníh, ktoré sú prijímané s obrovským nadšením čitateľov. Jej posledný rukopis je však iný, vážnejší a osobnejší.

Nora verí, že práve tento román si získa skutočné uznanie kritiky. No všetko má v rukách prísny redaktor Zachary Easton, ktorý je ochotný spolupracovať na knihe, len ak ju Nora celú prepíše.

Spolupráca so Zacharym je náročná... no najmä vzrušujúca. Hoci sa Nora Sutherlinová domnieva, že vie prekračovať hranice vlastných možností, vo svete, kde je vášňou bolesť, nie je nič jednoduché.


O autorke Tiffany Reiszová


Tiffany Reiszová, jedna z najpopulárnejších amerických spisovateliek, sa svojou sériou Rodení hriešnici okamžite zaradila medzi autorov najpredávanejších kníh. Jej dielo získalo množstvo ocenení, medzi ktorými nechýba ani cena RITA® udeľovaná v USA za najlepší erotický román roka.

Autorka sa narodila v mestečku Owensboro v štáte Kentucky. Vyštudovala angličtinu na Centre College. S písaním začala počas štúdia na teologickom seminári Asbury vo Wimore. Školu však nedokončila, aby sa mohla naplno venovať písaniu. Z jej prvého románu Siréna sa predalo viac ako pol milióna výtlačkov po celom svete. Tiffany žije v Lexingtone v štáte Kentucky s manželom spisovateľom Andrewom Shafferom a ich dvoma mačkami. Mačky zatiaľ nepíšu.

Detaily o knihe:

Počet strán: 392
Rozmer: 148 x 210 mm
Väzba: brožvaná
Hmotnosť: 429 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2018
EAN: 9788089761388
Vydavateľstvo: Zelený kocúr

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.