Čarovná Orava
Čarovná Orava
Čarovná Orava_product
Čarovná Orava
Čarovná Orava_product
Čarovná Orava
Čarovná Orava_product
Čarovná Orava

Čarovná Orava

Kód tovaru: 9788081442100
Unikátna kniha Čarovná Orava - objavte čarovné krásy Oravy.
25,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena24,90 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Čarovná Orava


Unikátna kniha, ktorá vám predstaví región Orava od prvých jarných dní cez hrejivé letné, farebné jesenné až po chladné zimné dni. Tie bývajú na Orave jedny z najdlhších. Aj obyčajné miesta môžete v tejto knihe vidieť inak, čarovne! Na knihe sa podieľalo presne 35 fotografov a predstavia vám tento región na viac ako sto fotografiách. Kniha Čarovná Orava v dvojjazyčnej slovensko-anglickej mutácii.

Orava je kraj plný tajomstiev, nádhernej prírody a zákutí, ktoré vám vyrazia dych. Nájdete tu prekrásne miesta, kde sa natáčali klasické slovenské filmy, ako Tri gaštanové kone, Maco Mlieč, Živý bič, Rysavá jalovica, Tisícročná včela, Zem spieva, ale i legendárna Perinbaba. Sú to miesta, ktoré stoja za to, aby ste ich aj skutočne navštívili a presvedčili sa, že Orava je naozaj ČAROVNÁ!

Majestátne kopce a bralá, zvlnené lúky posiate stohmi sena či typické zrubové domčeky odzrkadľujúce majstrovstvo našich predkov to všetko nájdete v tomto úžasnom regióne. Vedeli ste, že na jednom z našich najkrajších hradov - Oravský hrad - sa natáčal prvý film o Drakulovi alebo že nad obcou Klin stojí replika sochy Krista z Ria de Janeiro? Že nie? Tak to treba rýchlo odčiniť a na Oravu sa vybrať.

Zahĺbte sa do tejto knihy a spoznáte Oravu prostredníctvom očarujúcich fotografií tých najlepších fotografov z tohto regiónu!


Ďalšie knihy o Orave


Detaily o knihe:

Počet strán: 224
Väzba: pevná
Rozmer: 250 x 170mm
Jazyk: slovenský, anglický
EAN: 9788081442100
Rok vydania: 2019
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo CBS

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.