Daniel Kollár - Najkrajšie autotrasy
Daniel Kollár - Najkrajšie autotrasy

Daniel Kollár - Najkrajšie autotrasy

Kód tovaru: 9788081360152
Štvrtá kniha či skôr sprievodca pre autoturistov z edície Po Slovensku má názov Najkrajšie autotrasy a ponúka 25 najkrajších autoturistických trás po Slovensku.
11,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Daniel Kollár - Najkrajšie autotrasy


Máte radi turistiku, ale nevyšlo vám počasie podľa predstáv? Alebo ste po celom týždni unavený z práce, nechce sa vám chodiť, ale ani sedieť doma! Často cestujete a unavuje vás chodiť stále tou istou cestou? Možno práve pre vás je tu táto publikácia zameraná na autotrasy, ktoré spríjemnia vašu jazdu.

Sprievodca pre autoturistov z edície Po Slovensku má názov Najkrajšie autotrasy a ponúka 25 najkrajších autoturistických trás po Slovensku.

Sú v nej zastúpené všetky regióny Slovenska a nechýbajú v nej ani tie najkrajšie horské cesty zjazdné pre autá.

Podrobnejšie sú popísané predovšetkým najkrajšie panoramatické úseky na týchto cestách s nádhernými výhľadmi na okolitú krajinu.

Každá trasa vedie k najzaujímavejším miestam toho-ktorého regiónu a nezabúda na žiadnu významnú kultúrnu či prírodnú pamiatku.

Súčasťou trás sú aj variantné riešenia ako si trasu upraviť, skrátiť či predĺžiť alebo doplniť o odbočky podľa predstáv každého mototuristu. K tomu slúži aj mapka každej trasy.

Detaily o knihe:

Počet strán: 208
Rozmer: 131 x 218 x 12 mm
Hmotnosť: 399 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081360152
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: DAJAMA
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.