Ivan Bohuš ml. - Vysoké Tatry na starých pohľadniciach
Ivan Bohuš ml. - Vysoké Tatry na starých pohľadniciach

Ivan Bohuš ml. - Vysoké Tatry na starých pohľadniciach

Kód tovaru: 9788089226399
Publikácia Vysoké Tatry na starých pohľadniciach prostredníctvom množstva historických pohľadníc vtiahne čitateľa do deja a verne predstaví Vysoké Tatry v prvej polovici 20. storočia.
11,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,00 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Publikácia z edície Na starých pohľadniciach - Vysoké Tatry na starých pohľadniciach - pomocou množstva historických pohľadníc vtiahne čitateľa do deja a predstaví Vysoké Tatry v prvej polovici 20. storočia.

Čaro starých pohľadníc poskytuje výraznejší zážitok a plnšie precítenie opisovaného miesta ako napríklad súčasné fotografie či ilustrácie. Zvlášť, keď ide o také špecifické miesto, akými sú Vysoké Tatry.

Tatranské osady a doliny boli totiž oddávna stredobodom pozornosti vydavateľov pohľadníc a v priebehu minulých desaťročí. Objavilo sa ich niekoľko stoviek, ba až tisíciek. O to krajšia a zodpovednejšia bola túžba vydavateľstva zaradiť do tejto edície práve Vysoké Tatry a prostredníctvom starých pohľadníc vyjadriť vzťah k nádhernému slovenskému horstvu.

Poloha Tatier poskytuje z viacerých strán prekrásne výhľady na jednotlivé časti ich dolín a štítov. K najmalebnejším patria pohľady z Liptovskej a Popradskej kotliny.

Všetky tieto pohľady sme sa snažili zachytiť dávnymi zábermi regiónu a pomocou množstva starých pohľadníc chceme inšpirovať čitateľa k návšteve turisticky najvýznamnejšej oblasti Slovenska.

Detaily o knihe:

Počet strán: 96
Rozmer: 218 x 305 x 15 mm
Hmotnosť: 678 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089226399
Rok vydania: 2007
Vydavateľstvo: DAJAMA
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.