Mario Puzo - Krstný otec_product
Mario Puzo - Krstný otec

Mario Puzo - Krstný otec

Kód tovaru: 9788055146461
Najúspešnejší mafiánsky triler v exkluzívnom vydaní - Mario Puzo - Krstný otec.
69,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena69,00 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Najúspešnejší mafiánsky triler Krstný otec od Mario Puzo v exkluzívnom vydaní v luxusnej väzbe.

Krstný otec. Sicílčan. Corleone. Tri legendárne príbehy, ktoré odhaľujú nielen nemilosrdné praktiky mafie, ale tiež odpovedajú na otázku, kým bol krstný otec skôr, ako sa stal najobávanejšou postavou amerického podsvetia.

Čistý zásah! Trojnásobný priestrel cez všetkých 952 strán. Náboj zavesený na šnúrke slúži ako záložka (náboj môžete vložiť do priestrelu).

A k tomu 3 nesmrteľné príbehy v jednej knihe.

Unikátna luxusná a ilustrovaná edícia troch jedinečných slávnych mafiánskych príbehov. Krstný otec Maria Puza a jeho hlavný hrdina don Corleone patrí už vyše 40 rokov ku kultovým dielam a postavám svetovej literatúry. História krvavej vojny klanu Vita Corleoneho proti ďalším famíliám v 40.rokoch minulého storočia dokázala zachytiť klasickú mafiu v konkrétnom období a na miestach, kde existuje dodnes. Rovnakú popularitu a ocenenia si získala aj trojdielna filmová adaptácia tejto „americkej ságy“ newyorského podsvetia, ku ktorej scenáre napísal sám Puzo a réžie sa ujal Francis Ford Coppola. Vo filmoch zažiarili okrem iných Marlon Brando, Diane Keatonová a Al Pacino.

V knihe navyše nájdete päťdesiat dvojfarebných ilustrácií. Atmosféru dotvára puzdro pripomínajúce obal whisky – nápoja, ktorý symbolizuje bohatstvo a úspech silných mužov.

Krstný otec - Mario puzo - 3 výstrely

Kultové dielo Krstný otec tak dostáva nový, jedinečný nádych.

Detaily o knihe:

Počet strán: 952
Väzba: pevná
Rozmer: 230 x 280 mm
Hmotnosť: 3210 g
Jazyk: slovenský
ISBN: 9788055146461
Rok vydania: 2016
Vydavateľstvo: IKAR

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.