Dan Brown - Inferno (Peklo) - Ilustrované vydanie
Dan Brown - Inferno (Peklo) - Ilustrované vydanie

Dan Brown - Inferno (Peklo) - Ilustrované vydanie

Kód tovaru: 9788055141862
Inferno od Dana Browna s množstvom zaujímavých ilustrácii.
21,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena21,47 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Dan Brown - Inferno (Peklo) - Ilustrované vydanie


Najnapínavejší román Dana Browna <>Inferno – Peklo, inšpirovaný slávnou epickou básňou Danteho Alighieriho, teraz vychádza doplnený viac než dvoma stovkami úchvatných farebných fotografií, ilustrácií a máp. Čitateľom jedinečným spôsobom priblíži miesta, ktoré inšpirovali toto slávne apokalyptické dielo literárnej klasiky.

Hľadaj a nájdeš! Čas sa kráti. Tieto slová znejú v hlave známemu harvardskému vedcovi ikonografovi Robertovi Langdonovi, keď sa zranený prebudí na nemocničnej posteli. Netuší, kde je a ako sa tam dostal. Nevie vysvetliť ani to, odkiaľ sa v jeho veciach vzal podivný predmet. Čo má hľadať? Komu alebo čomu sa kráti čas? V ohrození života spolu s mladou lekárkou Siennou Brooksovou unikajú po uliciach Florencie, rodiska Danteho Alighieriho. Pred neznámymi prenasledovateľmi ich zachráni iba to, že Langdon toto skvostné mesto a jeho spletité uličky dobre pozná. Postupne sa mu vracia aj pamäť: pomocou veršov z Danteho temnej epickej básne Peklo musia dešifrovať mystické kódy a symboly ukryté v slávnych dielach renesancie – v sochách, obrazoch, budovách. Chcú tak vyriešiť záhadu a zabrániť katastrofe hroziacej ľudstvu. O výsledky pátrania sa však zaujímajú aj iní a tí sa nezastavia pred ničím...

„Ako študent som sa zaoberal Danteho Peklom, no až pri výskume vo Florencii som si uvedomil ten večný vplyv Danteho diela na moderný svet,“ priznáva v rozhovoroch Dan Brown. Aj preto sa veľká časť Pekla odohráva v uliciach talianskej Florencie.

Detaily o knihe:

Počet strán: 512
Väzba: pevná
Rozmer: 180 x 240 mm
Hmotnosť: 1380 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055141862
Rok vydania: 2014
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.