Jiří Březina - Mizení
Jiří Březina - Mizení

Jiří Březina - Mizení

Kód tovaru: 9788026721390
Jiří Březina - Mizení - Štvrtý prípad Tomáša Wolfa
16,49 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena16,49 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Jiří Březina - Mizení - Štvrtý prípad Tomáša Wolfa


Mizení od autora Jiří Březina, ktorý je dvojnásobný držiteľ ocenenia Najlepšia česká detektívka.

Napínavá krimi zápletka s pôsobivou sociálnou sondou na okraji spoločnosti, kde môže jedno zlé rozhodnutie odštartovať životnú tragédiu a stiahnuť nevinných ku dnu.

Policajt Tomáš Wolf vo svojom štvrtom príbehu rieši ten najotrasnejší prípad svojej kariéry. Vražda spojená so podpaľačským útokom otriasla aj jeho skúsenejšími kolegami.

Predstavuje výročie Hitlerovho narodenia a rasistický nápis na stene spojitosť s extrémistami, alebo ide len o snahu odvrátiť pozornosť od oveľa závažnejších zločinov?

Tomáš Volf zisťuje, ako podsvetie ovplyvňuje ľudské životy a zanecháva trvalé stopy na tých najbezbrannejších. Na scénu sa vracia jeho bývalá kolegyňa Eva Černá, ktorej osud do cesty privedie chlapca, ktorý v detskom krízovom centre tvrdí, že mu rodinu vymenili za cudzích ľudí. Vzhľadom na jeho problémové správanie a prežitú traumu je mu však ťažké uveriť. Chlapcove smutné oči Evu fascinujú. Je odhodlaná mu pomôcť aj za cenu osobných problémov. Každé dieťa si predsa zaslúži, aby ho niekto počúval...

Detaily o knihe:

Počet strán: 336
Rozmer: 125 x 205 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 446 g
Jazyk: čeština
Rok vydania: 2021
EAN: 9788026721390
Vydavateľstvo: Motto

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.