John Grisham - Čas na milosť
John Grisham - Čas na milosť

John Grisham - Čas na milosť

Kód tovaru: 9788055179636
John Grisham - Čas na milosť
16,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena16,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

John Grisham - Čas na milosť


Jake Brigance sa vracia! Hlavný hrdina trileru Kedy zabiť, jedného z najpopulárnejších románov našich čias, znova vystupuje v dramatickom príbehu zo súdnej siene.

Strážca zákona Stuart Kofer je privilegovaný muž. V opileckom besnení sa vyzúril na priateľke Josie a jej deťoch už mnohokrát, ale zakaždým mu to prešlo.

Jednej noci však zaútočí obzvlášť agresívne a Josie padne v bezvedomí na zem. Jej syn, plachý šestnásťročný Drew, vie, že niet iného východiska. Zoberie zbraň a policajta, ktorý im poskytol strechu nad hlavou, zastrelí.

Súd pridelí Drewovi ako obhajcu Jaka Brigancea. Na začiatku procesu sa zdá, že jediným prípustným verdiktom je trest smrti v plynovej komore. Prípad zavraždeného policajta totiž rozdeľuje obyvateľov mesta na dva tábory.

Mnohí Clantončania si želajú rýchly proces a najvyšší trest. Brigance však postupne zisťuje, že nič nie je také jednoduché, ako sa zdá. Snaha zachrániť Drewa ohrozí jeho kariéru, finančnú situáciu aj bezpečnosť rodiny, ale v jednom má jasno. Je čas zabiť a čas na spravodlivosť.

Teraz prichádza čas na milosť.

Detaily o knihe:

Počet strán: 552
Rozmer: 135 x 212 mm
Väzba: pevná
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2021
EAN: 9788055179636
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.