Michal Čierny - Prípad Corso
Michal Čierny - Prípad Corso

Michal Čierny - Prípad Corso

Kód tovaru: 9788022207355
Michal Čierny - Prípad Corso z knižnej edície Mimo zákon
12,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,90 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Michal Čierny - Prípad Corso z knižnej edície Mimo zákon


Ďalší napínavý prípad z pera Michala Čierneho!

Po revolúcii sa zločinnosť na Slovensku stala verejnou záležitosťou. Desivé odhalenia mafiánov a zábery z mafiánskych vrážd šokovali nepripraveného diváka najmä bezohľadnosťou a brutálnosťou.

S kriminalitou hneď od začiatku bola a je spojená drogová scéna, ktorá nie je až tak okázalo na očiach, ale je rovnako obludná. Michal Čierny vo svojich Prípadoch zachytáva drogovú kriminalitu, ako sa rodila, rozrastala a naplno zamestnávala protidrogové oddelenie.

Príbeh je inšpirovaný povahou psa druhu Cane Corso – stelesňuje otrockú podriadenosť jednotlivých drogových dílerov svojmu bosovi, ktorý im poskytuje ochranu v prípade, že ich niekto okradne alebo sa nedajbože dostanú do väzenia.

Nastupujú tí najlepší a najrenomovanejší právnici. Keď detektívi Slávo s Kikom vyšetrujú vraždu mladého recidivistu Kockala, sú presvedčení, že musia pátrať medzi aktérmi drogovej scény, kde sa pohyboval.

Po prepustení z väzenia sa presťahoval na neznáme miesto a s nikým neudržiaval kontakt. Keď ho objaví skorumpovaný Jánsky, nikto neverí jeho výpovedi, že to bola náhoda.

Autor je v Prípade Corso mimoriadne kritický, otvorene poukazuje na justičné praktiky, keď dobrý advokát dosiahne prepustenie dílera, ktorý na kukláčov pri zatýkaní hodil granát.


Michal Čierny - knižná edícia Mimo zákon


Detaily o knihe:

Počet strán: 317
Rozmer: 140 x 210 mm
Väzba: pevná s prebalom
Hmotnosť: 480 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2015
EAN: 9788022207355
Vydavateľstvo: Tatran

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.