Peter Tóth - Kauza Cervanová
Peter Tóth - Kauza Cervanová

Peter Tóth - Kauza Cervanová

Kód tovaru: 9788089662180
Peter Tóth - Kauza Cervanová
16,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena16,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Peter Tóth - Kauza Cervanová


Strhujúco prerozprávaný priebeh vyšetrovania vraždy študentky Ľudmily Cervanovej v knihe Kauza Cervanová od autora Peter Tóth. Návod na čítanie je obsiahnutý v podtitule Ako vrahovia klamali verejnosť a vysmievali sa spravodlivosti. Okrem napätia podáva zdrvujúcu kritiku mediálnej manipulácie, založenej na vykresľovaní vrahov ako obetí, čím je tento takmer 40 rokov starý príbeh aktuálny aj dnes.

Autor v spolupráci so sudcom Jurajom Klimentom zhromaždil dosiaľ nepublikované dokumenty a informácie, odhaľujúce šokujúce fakty o tomto brutálnom zločine. Bývalý dozorový prokurátor Milan Valašíksa pri čítaní rukopisu Kauzy Cervanová s veľkým prekvapením vyjadril: „Odkiaľ ste to všetko vyhrabali? V roku 1982 som na súde zastupoval obžalobu, ale to, čo sa vám podarilo odhaliť o intrigách páchateľov, sú aj pre mňa nové fakty.“

Kniha obsahuje DVD s dosiaľ nedostupnými dokumentmi z vyšetrovania, sledovania vrahov a ich spojencov, fotografiami či zvukovým záznamom výpovede jedného z vrahov Ľudmily Cervanovej.

Peter Tóth po debute Krycie meno Bežec a ďalšom bestselleri Komando 52 prichádza s treťou knižnou publikáciou Kauza Cervanová. Jej prvý diel držíte v rukách a je to čítanie, ktoré si nemôžete nechať ujsť.

Detaily o knihe:

Príloha: DVD
Počet strán: 512
Väzba: pevná
Rozmer: 148 x 210 mm
Hmotnosť: 810 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089662180
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Dixit

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.