Tana Frenchová - Vtedy v lese
Tana Frenchová - Vtedy v lese

Tana Frenchová - Vtedy v lese

Kód tovaru: 9788022206006
Príbeh vás zdrapne za golier a s krikom vtiahne do lesa!
8,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,20 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Fascinujúca detektívka Vtedy v lese od autorky Tana Frenchová, ktorá je držiteľka ocenenia Edgar Award. Kniha je plná akcie, psychologických zápletiek a postáv takých skutočných, že vám pripadajú ako priatelia.

Obsahuje všetky klasické prvky: tragickí milenci, prípad zmiznutých detí, psychopati, mylné dedukcie, trúfalý, zábavný a nespoľahlivý rozprávač.

Príbeh vás zdrapne za golier a s krikom vtiahne do lesa. Na oltári z doby bronzovej, objavenom na posvätnom mieste v Knocknaree, sa nájde mŕtve dieťa. Je to talentovaná balerína, dcéra muža, ktorý vedie kampaň proti diaľnici, naplánovanej cez vzácne archeologické nálezisko.

Policajt – rozprávač prežil iné nevyriešené zmiznutie v lete roku 1984, čo lesu dodáva desivo klamlivé čaro.

K tomu pristupujú politické ťahanice, posvätná hrdosť detektívnych partnerov, rodina, v ktorej niečo fakt smrdí, čudná partia archeológov a príšerný, strašidelný les.

Tane Frenchovej sa podarilo napísať úžasne sebaistý a vydarený debut, viacvrstvový psychologický thriller, ktorý načiera pod povrch bežného života, a kým dospeje k rozuzleniu, rozdáva štedré porcie vzrušenia.

Detaily o knihe:

Počet strán: 264
Rozmer: 147 x 229 x 38 mm
Hmotnosť: 634 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022206006
Rok vydania: 2011
Vydavateľstvo: Tatran
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.