Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt - Učeň
Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt - Učeň

Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt - Učeň

Kód tovaru: 9788055145235
Severská krimi Učeň od autorov Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt.
14,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Prvotriedny severský triler Učeň od autorov Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt pre milovníkov kvalitných krimi príbehov.

V príbehu sa stretávame s psychológom a expertom na sériových vrahov Sebastianom Bergmanom. Čitatelia ho poznajú z bestsellera Temné tajomstvá, kde odhalil vraha šestnásťročného Rogera, ktorému jeho kat brutálne vyrezal srdce alebo aj z titulu Nemý svedok.

Sebastian sa dozvedá, že má dospelú dcéru. Po prvý raz, odkedy mu cunami vzalo manželku Lily a dcéru Sabine, cíti, že by mohol získať spriaznenú dušu. Trápi ho diléma, či má dcére prezradiť, že je jej biologický otec, alebo si to radšej nechá pre seba?

Situácia sa skomplikuje, keď Sebastian zistí, že Vanja je kriminálna policajtka a už spolu pracovali na prípade vraždy Rogera Erikssona, počas ktorého si Sebastian Vanju dosť znepriatelil.

Týždne ju sleduje z bezpečnej vzdialenosti, no ukáže sa, že jediný spôsob, ako sa k nej skutočne priblížiť, je ocitnúť sa s ňou opäť v jednom vyšetrovacom tíme. Ten práve pracuje na sérii brutálnych vrážd žien, až do najmenšieho detailu pripomínajúcich tie spáchané Edwardom Hindem, ktorého Sebastian pred mnohými rokmi dostal za mreže. Ten sa však stále nachádza vo väzení, čo znamená, že musí mať napodobniteľa.

Keďže Sebastian je najväčším expertom na sériových vrahov, pridáva sa k tímu aj napriek nevôli jeho členov. Medzi nimi a Sebastianom vládne otvorená nevraživosť. Čoskoro sa však dospeje k otrasnému poznaniu, s prípadom je zviazaný oveľa viac, ako si myslel. Všetky obete s ním majú niečo spoločné a jeho dcére tak hrozí reálne nebezpečenstvo.

Detaily o knihe:

Počet strán: 472
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 150 x 232 mm
Hmotnosť: 690 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055145235
Rok vydania: 2016
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.