Natália Galisová - Dejiny statočného národa slovenského
Natália Galisová - Dejiny statočného národa slovenského

Natália Galisová - Dejiny statočného národa slovenského

Kód tovaru: 9788080465872
Kniha obsahuje 12 kapitol, v ktorých sa bližšie dozviete o našej histórii.
7,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,27 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Dejiny statočného národa slovenského sú debutom autorky Natálie Gálisovej, ktorá sa rozhodla posvietiť si na slovenské dejiny z celkom nového pohľadu.

Vzdala sa akademického poňatia v prospech nadľahčeného, jednoduchého, zrozumiteľného, zábavného štýlu v duchu hesla, že história predsa nie je žiadna nuda.

V dvanástich kapitolách postupne predstavuje našich predkov, od najstarších a najchlpatejších, po tých dnešných, senzačne udržiavaných.

Keďže je knižka určená najmä malým čitateľom, nechýbajú veselé obrázky a texty plné zaujímavostí, tajomností, pikošiek a príbehov, ktoré sa stať mohli, ale aj nemuseli.

Na svoje si prídu aj dospeláci, ktorí nepochybne zistia, čo doteraz netušili. Napríklad, akú obľúbenú nadávku používal Ľudovít Štúr či fakt, že známy smajlík je náramne podobný vlajke Mórica Beňovského.

Knižka Dejiny statočného národa slovenského chce byť knižkou, ktorá deťom a ich rodičom predstaví naše dejiny spôsobom, že si ich jednoducho musia obľúbiť. Keď si ich obľúbia, budú mať radšej svoju malú zem a hádam aj ľudí v nej. A to na začiatok celkom stačí.

Detaily o knihe:

Počet strán: 168
Rozmer: 142 x 191 x 17 mm
Hmotnosť: 342 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788080465872
Rok vydania: 2012
Vydavateľstvo: Perfekt
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.