Lorna Byrne - Anjeli na dosah
Lorna Byrne - Anjeli na dosah

Lorna Byrne - Anjeli na dosah

Kód tovaru: 9788055156330
Od autorky bestsellerov Anjeli v mojich vlasoch a Schody do neba a Posolstvo nádeje od anjelov a Láska z nebies.
12,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Lorna Byrne - Anjeli na dosah


Anjeli na dosah je nové inšpiratívne dielo Lorny Byrneovej, voľné pokračovanie medzinárodného bestsellera Anjeli v mojich vlasoch.

Autobiografická kniha v ktorej sú prepojené príbehy a živé dialógy z mnohých období Lorninho života. Anjeli ju viedli a pomáhali jej zvládať traumatické zážitky už v jej skorom detstve prežívanom na írskom vidieku.
Príbehy podrobne popisujú anjelov, ich druhy, správanie sa v kontakte s Bohom, inými anjelmi a s ľudskými bytosťami, pričom vysvetľujú ich významnú úlohu v našom živote a po smrti.
Lorna vo svojich príbehoch odhaľuje informácie, ktoré doposiaľ neboli nikde zverejnené. V knihe si zaspomínala i na svojho manžela Joeho, ktorý sa k nej vracia a navštevuje ju. Prvýkrát hovorí o tom, akú rolu majú duše, odkrýva tajomstvá posmrtného života a otvorene hovorí o tom, že duše našich najbližších sa môžu nakrátko vrátiť z neba, aby nám pomáhali a viedli nás v kritických chvíľach našej životnej púte.

„Anjeli mi hovoria, že láska je najmocnejšia sila na svete. Láska nám ukazuje správnu cestu a vedie nás vpred. Láska je hodnota, pre ktorú sa oplatí žiť.“

Lorna Byrne

Detaily o knihe:

Počet strán: 334
Väzba: pevná väzba
Rozmer: 125 x 200 mm 
Hmotnosť: 300 g
Jazyk: slovenský 
EAN: 9788055156330
Rok vydania: 2017 
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.